• singapore athletics
Home
728x90
singapore athletics
49th National School Cross Country Championship 2008
  • April 26th, 2008

Results: National Schools XCountry 2008 Downloaded 1205 times

Results via schoolsports

TEAM RESULTS FOR A BOYS

Position : 1 Team: Raffles JC Total Point: 22
Tag No Name Team Timing Pos
1932 Soh Rui Yong Raffles JC 00:13:48.48 001
1931 Su Yen Bing Raffles JC 00:14:07.29 005
1934 Soh Hua Qun Raffles JC 00:14:07.70 006
1933 Ng Wei Wen Raffles JC 00:14:16.69 010

Position : 2 Team: Victoria JC Total Point: 39
Tag No Name Team Timing Pos
1928 Lee Ming Hui Victoria JC 00:14:02.49 003
1923 Jonathan Edward D Cruz Victoria JC 00:14:07.05 004
1927 Phua Zhai Juan Victoria JC 00:14:37.04 013
1924 Jonathan Tan Wei Jian Victoria JC 00:14:53.97 019

Position : 3 Team: Hwa Chong Inst (College) Total Point: 44
Tag No Name Team Timing Pos
1941 KOH KAI MING Hwa Chong Inst (College) 00:14:13.76 008
1942 THAM KAI JING TOMMY Hwa Chong Inst (College) 00:14:14.79 009
1940 TAY YONG JIE JEREMY Hwa Chong Inst (College) 00:14:31.36 012
1944 CHOO SHI JUN Hwa Chong Inst (College) 00:14:40.52 015

Position : 4 Team: Anglo-Chinese JC Total Point: 65
Tag No Name Team Timing Pos
1974 ALLAN TENG KOK TONG Anglo-Chinese JC 00:13:48.65 002
1977 MARK BALAKRISHNAN Anglo-Chinese JC 00:14:27.86 011
1976 ANG WEI XIANG Anglo-Chinese JC 00:14:56.00 022
1978 RYAN CHIA HUAI FENG Anglo-Chinese JC 00:15:20.75 030

Position : 5 Team: CatholicJC Total Point: 87
Tag No Name Team Timing Pos
2017 Tan Boon Han Bryan CatholicJC 00:14:11.34 007
2016 Calvin Sutiono CatholicJC 00:14:55.80 021
2021 Tan Yu Jun Eugene CatholicJC 00:14:58.72 024
2022 Tan Jun Khiang CatholicJC 00:15:33.80 035

TEAM RESULTS FOR A GIRLS

Position : 1 Team: Hwa Chong Inst (College) Total Point: 15
Tag No Name Team Timing Pos
1743 EMELYNE TEO JIA WEI Hwa Chong Inst (College)00:14:13.74 002
1736 ZAKIYAH BTE IBRAHIM Hwa Chong Inst (College) 00:14:22.52 003
1739 KOH SHI MAN SAMANTHA Hwa Chong Inst (College) 00:14:28.75 004
1741 CHIEW YI JUN LOUISA Hwa Chong Inst (College) 00:14:35.21 006

Position : 2 Team: Victoria JC Total Point: 30
Tag No Name Team Timing Pos
1717 Ashley Ang Victoria JC 00:14:04.24 001
1720 Charmaine Tan Hui Min Victoria JC 00:14:33.99 005
1716 Megan Chang Yen Li Victoria JC 00:14:43.33 010
1718 Eloise Wee Bao Hui Victoria JC 00:14:54.24 014

Position : 3 Team: Raffles JC Total Point: 40
Tag No Name Team Timing Pos
1725 Loke Wei Ting Grace Raffles JC 00:14:39.66 007
1726 Tan Shi Jun Tiffany Raffles JC 00:14:43.24 009
1723 Lin Cuiwen Yvonne Raffles JC 00:14:44.87 011
1724 Audrey Teng Yen Ru Raffles JC 00:14:51.38 013

Position : 4 Team: Anglo-Chinese JC Total Point: 71
Tag No Name Team Timing Pos
1755 MUN WEILIN Anglo-Chinese JC 00:14:40.95 008
1760 DHARSHINI D/O CHANDARA SAGAR Anglo-Chinese JC 00:15:19.67 018
1756 TEO YI HUI Anglo-Chinese JC 00:15:31.81 021
1759 CHEAH SHU XIAN Anglo-Chinese JC 00:15:36.12 024

Position : 5 Team: CatholicJC Total Point: 102
Tag No Name Team Timing Pos
1791 Serena Guo Shuting CatholicJC 00:15:31.27 020
1795 Xie Jiayi Jessica CatholicJC 00:15:34.93 023
1792 Janice Chow Wen Xian CatholicJC 00:16:02.45 029
1793 Teo Li Qing Jessica CatholicJC 00:16:11.58 030

TEAM RESULTS FOR B BOYS

Position : 1 Team: Victoria Sec Total Point: 53
Tag No Name Team Timing Pos
1398 Goh Di Yao Kevin Victoria Sec 00:14:41.41 003
1399 Johnathan Wong Wei Jie Victoria Sec 00:14:49.06 004
1401 Rodrigo Eugene Cyril Victoria Sec 00:15:06.17 013
1405 Lim Han Ren Victoria Sec 00:15:49.82 033

Position : 2 Team: Raffles Institution Total Point: 55
Tag No Name Team Timing Pos
1532 LIM ZHI MING Raffles Institution 00:14:34.37 002
1536 LEE GUAN LIN Raffles Institution 00:15:11.24 015
1535 SEOW YEONG YANG Raffles Institution 00:15:13.09 017
1534 CHIANG CHO HAN Raffles Institution 00:15:22.91 021

Position : 3 Team: Catholic High Total Point: 68
Tag No Name Team Timing Pos
1231 LEE XUAN DE Catholic High 00:15:00.48 008
1230 LIAN WEI CONG Catholic High 00:15:12.28 016
1232 BRYAN CHUA ZI PENG Catholic High 00:15:21.12 019
1234 JONATHAN TEO ZHAO WEN Catholic High 00:15:34.40 025

Position : 4 Team: Victoria JC Total Point: 86
Tag No Name Team Timing Pos
1306 Tan Yiwen Victoria JC 00:15:06.49 014
1304 Saripalli Kundan Reddy Victoria JC 00:15:28.52 022
1309 Louis Kishen Thomas Victoria JC 00:15:28.68 023
1307 Marcus Tan Wei Xuan Victoria JC 00:15:39.87 027

Position : 5 Team: Hwa Chong Inst (High) Total Point: 111
Tag No Name Team Timing Pos
1443 TSE RONG GARY Hwa Chong Inst (High) 00:14:55.52 005
1444 YEO SI HENG Hwa Chong Inst (High) 00:15:04.41 011
1446 CHU GUANG YAN Hwa Chong Inst (High) 00:16:10.57 046
1445 LEE JUN YI Hwa Chong Inst (High) 00:16:14.06 049

TEAM RESULTS FOR B GIRLS

Position : 1 Team: Methodist Girls Total Point: 34
Tag No Name Team Timing Pos
0892 Clara Wong Wan Qi Methodist Girls 00:13:54.44 003
0893 Alexandria Wong Hui Shi Methodist Girls 00:14:21.35 005
0891 Charrisa Ong Jia En Methodist Girls 00:15:05.12 012
0894 Janell Tan Shi En Methodist Girls 00:15:07.98 014

Position : 2 Team: Cedar Girls Sec Total Point: 38
Tag No Name Team Timing Pos
0953 WAN ZAHRAH BTE AHMAD ALIF LIM Cedar Girls Sec 00:14:24.57 006
0954 JEDIDAH JOHN Cedar Girls Sec 00:14:47.97 007
0952 CHIA XINYING Cedar Girls Sec 00:15:02.38 010
0949 PHUA SONG EN ELSIA Cedar Girls Sec 00:15:08.48 015

Position : 3 Team: St Nicholas Girls Total Point: 74
Tag No Name Team Timing Pos
0941 Chew Hanyu St Nicholas Girls 00:13:53.60 002
0946 Ng Wei Ting St Nicholas Girls 00:15:33.29 019
0943 Lee Le Xin Francoise St Nicholas Girls 00:15:42.36 023
0942 Tan Ying Jing St Nicholas Girls 00:15:59.90 030

Position : 4 Team: Singapore Sports School Total Point: 109
Tag No Name Team Timing Pos
1003 Leow Jia Hui Melody Singapore Sports School00:13:45.43 001
1005 Teh May Yong Singapore Sports School00:14:15.48 004
1007 Divyashree d/o Balakrishnan Singapore Sports School00:16:25.65 044
1004 Chan Wan Ting Singapore Sports School00:16:49.82 060

Position : 5 Team: Raffles Girls Total Point: 115
Tag No Name Team Timing Pos
0978 Berenice Lian Xueli Raffles Girls 00:15:07.13 013
0976 Lei Yutan Raffles Girls 00:15:42.96 024
0975 Thakshyanee Bhuvanakrishna Raffles Girls 00:15:51.97 028
0974 Pamela Chan Xin Yi Raffles Girls 00:16:37.90 050

TEAM RESULTS FOR C BOYS

Position : 1 Team: Singapore Sports School Total Point: 20
Tag No Name Team Timing Pos
0637 T. Haarishankar Singapore Sports School00:14:39.90 001
0639 Marc Amiruddin Nabill B A M Singapore Sports School00:15:26.01 004
0640 Bryan Ashwin Singapore Sports School00:15:47.16 007
0635 Ivan Tan Qing Yu Singapore Sports School00:15:49.80 008

Position : 2 Team: Catholic High Total Point: 43
Tag No Name Team Timing Pos
0425 SHERWIN YEO JUN KANG Catholic High 00:15:17.99 003
0426 DARREN ANG MENG HWEE Catholic High 00:15:42.51 006
0424 LOH ZHEN YAO GAVIN Catholic High 00:16:00.09 012
0427 LAW ZER WEI JOSHUA Catholic High 00:16:30.41 022

Position : 3 Team: ACS (Independent)I Total Point: 47
Tag No Name Team Timing Pos
0589 ZACHARY RYAN DEVARAJ ACS (Independent)I 00:15:09.83 002
0593 JAMES IAU NAN HOONG ACS (Independent)I 00:15:51.12 009
0594 SEAN LIM YI FANG ACS (Independent)I 00:15:54.10 010
0590 CHAN U-CHEN JONATHAN ACS (Independent)I 00:16:44.31 026

Position : 4 Team: Victoria Sec Total Point: 83
Tag No Name Team Timing Pos
0565 Hieng Pheak Kdey Victoria Sec 00:15:59.30 011
0570 Morris Leo Geoffrey Westerhout Victoria Sec 00:16:03.19 016
0569 Ng Teck Boon Gavin Victoria Sec 00:16:29.82 021
0567 Chua Jaan-E Merritt Victoria Sec 00:16:56.28 035

Position : 5 Team: Raffles Institution Total Point: 101
Tag No Name Team Timing Pos
0693 LEONG JIA JUIN BENJAMIN Raffles Institution 00:15:37.50 005
0694 WONG ZHIXIN NATHANEAL Raffles Institution 00:16:22.85 018
0696 LUM DONG YEE Raffles Institution 00:16:58.02 036
0697 MUHAMMAD SYAMIR MUZZAMIL S/O JAMALUDEEN Raffles Institution 00:17:08.77 042

TEAM RESULTS FOR C GIRLS

Position : 1 Team: Cedar Girls Sec Total Point: 40
Tag No Name Team Timing Pos
0136 HO MIN DEBBIE Cedar Girls Sec 00:14:44.01 005
0138 LAU SING HEE HANNAH Cedar Girls Sec 00:15:06.60 010
0133 POON JIA XIN CLARA Cedar Girls Sec 00:15:19.06 011
0140 KWEE YINING Cedar Girls Sec 00:15:38.09 014

Position : 2 Team: Singapore Sports School Total Point: 52
Tag No Name Team Timing Pos
0190 Ee Wen Rei Charisse Singapore Sports School00:14:24.93 002
0189 Wendy Enn Singapore Sports School00:14:57.40 008
0193 Nur Hamizah Singapore Sports School00:15:48.27 017
0192 Wong Li Jia Singapore Sports School00:16:03.05 025

Position : 3 Team: River Valley High Total Point: 75
Tag No Name Team Timing Pos
0090 Chua Kah Kah River Valley High 00:15:01.42 009
0091 Zhang Yeyi Kelly River Valley High 00:15:51.16 020
0092 Lydia Shu Huang Yi River Valley High 00:15:57.78 022
0094 Joanne Chew Chi Ching River Valley High 00:16:02.06 024

Position : 4 Team: Methodist Girls Total Point: 81
Tag No Name Team Timing Pos
0097 Soh Rui Min Romaine Methodist Girls 00:14:51.07 007
0098 Janine Quek ZiXuan Methodist Girls 00:15:48.52 018
0099 Izati Bte Abu Hashim Methodist Girls 00:15:58.10 023
0100 Rinna Lee Shing Ern Methodist Girls 00:16:30.94 033

Position : 5 Team: St Nicholas Girls Total Point: 110
Tag No Name Team Timing Pos
0125 Li Ying Si Winsy St Nicholas Girls 00:14:26.38 003
0127 Tan Li-Wen Elaine St Nicholas Girls 00:15:38.22 015
0131 Chan Ying Ying St Nicholas Girls 00:16:04.23 026
0126 Ng Song Hui Ruth St Nicholas Girls 00:17:49.03 066

A Boys Individual

Tag_ID Name School Division Position Timing
1932 Soh Rui Yong Raffles JC A Boys 001 00:13:48.48
1974 ALLAN TENG KOK TONG Anglo-Chinese JC A Boys 002 00:13:48.65
1928 Lee Ming Hui Victoria JC A Boys 003 00:14:02.49
1923 Jonathan Edward D Cruz Victoria JC A Boys 004 00:14:07.05
1931 Su Yen Bing Raffles JC A Boys 005 00:14:07.29
1934 Soh Hua Qun Raffles JC A Boys 006 00:14:07.70
2017 Tan Boon Han Bryan CatholicJC A Boys 007 00:14:11.34
1941 KOH KAI MING Hwa Chong Inst (College) A Boys 008 00:14:13.76
1942 THAM KAI JING TOMMY Hwa Chong Inst (College) A Boys 009 00:14:14.79
1933 Ng Wei Wen Raffles JC A Boys 010 00:14:16.69
1977 MARK BALAKRISHNAN Anglo-Chinese JC A Boys 011 00:14:27.86
1940 TAY YONG JIE JEREMY Hwa Chong Inst (College) A Boys 012 00:14:31.36
1927 Phua Zhai Juan Victoria JC A Boys 013 00:14:37.04
2009 ALVIN LAM CHEE CHIN Innova JC A Boys 014 00:14:38.33
1944 CHOO SHI JUN Hwa Chong Inst (College) A Boys 015 00:14:40.52
1935 Tay You Wei Adriel Raffles JC A Boys 016 00:14:47.40
1904 Anandakrishnan S/O Retnam National JC A Boys 017 00:14:52.10
1966 LIM ZHIZHE GARRY ACS (Independent)I A Boys 018 00:14:52.27
1924 Jonathan Tan Wei Jian Victoria JC A Boys 019 00:14:53.97
1936 Norman Lim Fangxuan Raffles JC A Boys 020 00:14:54.83
2016 Calvin Sutiono CatholicJC A Boys 021 00:14:55.80
1976 ANG WEI XIANG Anglo-Chinese JC A Boys 022 00:14:56.00
1960 SNG WEN JIAN JOSEPH Tampines JC A Boys 023 00:14:56.82
2021 Tan Yu Jun Eugene CatholicJC A Boys 024 00:14:58.72
1925 Shannon Seah Yu Kit Victoria JC A Boys 025 00:15:10.60
1943 TIONG WEI JIE Hwa Chong Inst (College) A Boys 026 00:15:13.82
1972 LEE CHANG MING BENJAMIN ACS (Independent)I A Boys 027 00:15:14.02
1988 See Jie Jun Eugene Anderson JC A Boys 028 00:15:17.34
1946 LI JIANRUI Hwa Chong Inst (College) A Boys 029 00:15:20.64
1978 RYAN CHIA HUAI FENG Anglo-Chinese JC A Boys 030 00:15:20.75
1980 TAN KE RONG Anglo-Chinese JC A Boys 031 00:15:24.21
1981 TEO WEI LUN SHAWN Anglo-Chinese JC A Boys 032 00:15:26.90
1948 Teo Aaron Jurong JC A Boys 033 00:15:32.51
2000 LIM CHIN KAI Temasek JC A Boys 034 00:15:32.93
2022 Tan Jun Khiang CatholicJC A Boys 035 00:15:33.80
2018 Rubenrajoo Sri Rengarajoo CatholicJC A Boys 036 00:15:35.35
2012 VELURI VISHNU Innova JC A Boys 037 00:15:39.88
2019 Phan Shiyu CatholicJC A Boys 038 00:15:40.65
1951 Shoban Raj Jurong JC A Boys 039 00:15:41.18
1919 Tong Guoqiang Samuel Serangoon JC A Boys 040 00:15:41.37
1959 PETER POH EE HONG Tampines JC A Boys 041 00:15:41.95
1973 JOASH CHONG JING XIONG ACS (Independent)I A Boys 042 00:15:52.30
2010 LIM TE CHUN Innova JC A Boys 043 00:15:58.94
1950 Png Eng Ngee Jurong JC A Boys 044 00:16:00.15
1963 MUHD ALSYAARI Tampines JC A Boys 045 00:16:02.53
2002 LEON OH Temasek JC A Boys 046 00:16:02.66
1926 Alvin Lee Yuan Ming Victoria JC A Boys 047 00:16:06.12
1920 Lim Benjamin Nelson Serangoon JC A Boys 048 00:16:09.97
1970 MEL CHANDIRAMANI ACS (Independent)I A Boys 049 00:16:14.21
2008 LIM SHER JIE Innova JC A Boys 050 00:16:14.53
1991 Muhammad Haikal Bin Zahar Anderson JC A Boys 051 00:16:16.08
1949 Noel Augustine Longue Jurong JC A Boys 052 00:16:16.87
1971 TAN YUN LUCK VICTOR ACS (Independent)I A Boys 053 00:16:17.10
1967 JOHN KAO YUE HAN ACS (Independent)I A Boys 054 00:16:19.29
1900 Ng Kian Wee Aaron National JC A Boys 055 00:16:25.47
2001 ISAAC FONG JUN JIE Temasek JC A Boys 056 00:16:26.70
1983 William Chang Jian Xiong Yishun JC A Boys 057 00:16:27.38
2011 CHAN WAI CHING Innova JC A Boys 058 00:16:40.20
2003 NICHOLAS LAU DE LIONG Temasek JC A Boys 059 00:16:49.43
1907 Joel Arun Sursas National JC A Boys 060 00:16:54.31
1990 Mugilan s/o Jaya Ananth Anderson JC A Boys 061 00:16:55.12
1947 Mohd Althaf Jurong JC A Boys 062 00:16:55.78
1916 Kee Pau Boon Serangoon JC A Boys 063 00:17:05.60
1989 Leong Zhen Quan Nicholas Anderson JC A Boys 064 00:17:05.82
1906 Pranav Lakherwal National JC A Boys 065 00:17:07.14
2006 CHOONG SONGHON Temasek JC A Boys 066 00:17:12.76
1952 Jeffrey Ong Jiewei Jurong JC A Boys 067 00:17:15.24
1922 Mok Chun Chew Keane Serangoon JC A Boys 068 00:17:16.06
1901 Choo Jia Qing Edmund National JC A Boys 069 00:17:24.08
1903 Huang Bo Jun Benjamin National JC A Boys 070 00:17:26.61
2013 SEOW ZHI MING Innova JC A Boys 071 00:17:28.31
1984 David Fong Zhen Yang Yishun JC A Boys 072 00:17:29.30
1958 Muhd Yasser Bin Maideen NorthLight Sec A Boys 073 00:17:48.25
1992 Chia Kia Tuck Royston Anderson JC A Boys 074 00:18:04.03
1908 Lim Wei Liang William Millenia Institute A Boys 075 00:18:06.46
1917 Ang Xinyao Desmond Serangoon JC A Boys 076 00:18:12.43
1985 Yep Wei Han Yishun JC A Boys 077 00:18:20.21
1999 MUHAMMAD ADAM BIN AFENDI Queensway Sec A Boys 078 00:18:39.46
1961 SIVANESAN S/O GANABATHY Tampines JC A Boys 079 00:18:42.70
1918 Han Bingxun Bryan Serangoon JC A Boys 080 00:18:44.07
1962 TAN MELVIN Tampines JC A Boys 081 00:18:49.07
1910 Khoo Yi Hao Millenia Institute A Boys 082 00:19:03.83
1987 R Saravanan Yishun JC A Boys 083 00:19:04.69
1995 Tng Zhi En Joel Anderson JC A Boys 084 00:19:06.43
1964 JAYSERN LEE TECK CHUANG Tampines JC A Boys 085 00:19:15.38
1921 Muhammad Nashiruddin B M N Serangoon JC A Boys 086 00:19:55.84
1911 Muhammad Faisal Idrus B Md N Millenia Institute A Boys 087 00:20:20.93
1996 KIRK PATRICK M TAMO Queensway Sec A Boys 088 00:20:38.32
1955 Mohd Fauzi Bin Salleh NorthLight Sec A Boys 089 00:21:34.63
1956 Paul Tan Poh Koon NorthLight Sec A Boys 090 00:22:37.10
1912 Ng Yi Xun Millenia Institute A Boys 091 00:23:09.06
1914 Lim Yuan Cheng Millenia Institute A Boys 092 00:24:03.28
1957 Xie Dong Xing NorthLight Sec A Boys 093 00:25:53.89
1998 MUHD RADI BIN AZIZ Queensway Sec A Boys 094 00:27:26.47
1997 MOHD ISMAN BIN JUMAT Queensway Sec A Boys 095 00:27:26.59

A Girls Individual

Tag_ID Name School Division Position Timing
1717 Ashley Ang Victoria JC A Girls 001 00:14:04.24
1743 EMELYNE TEO JIA WEI Hwa Chong Inst (College) A Girls 002 00:14:13.74
1736 ZAKIYAH BTE IBRAHIM Hwa Chong Inst (College) A Girls 003 00:14:22.52
1739 KOH SHI MAN SAMANTHA Hwa Chong Inst (College) A Girls 004 00:14:28.75
1720 Charmaine Tan Hui Min Victoria JC A Girls 005 00:14:33.99
1741 CHIEW YI JUN LOUISA Hwa Chong Inst (College) A Girls 006 00:14:35.21
1725 Loke Wei Ting Grace Raffles JC A Girls 007 00:14:39.66
1755 MUN WEILIN Anglo-Chinese JC A Girls 008 00:14:40.95
1726 Tan Shi Jun Tiffany Raffles JC A Girls 009 00:14:43.24
1716 Megan Chang Yen Li Victoria JC A Girls 010 00:14:43.33
1723 Lin Cuiwen Yvonne Raffles JC A Girls 011 00:14:44.87
1738 SOON JING MIN CLAIRE Hwa Chong Inst (College) A Girls 012 00:14:46.36
1724 Audrey Teng Yen Ru Raffles JC A Girls 013 00:14:51.38
1718 Eloise Wee Bao Hui Victoria JC A Girls 014 00:14:54.24
1728 Yong Suet Yi Clarisse Raffles JC A Girls 015 00:14:55.05
1715 Ang Siew Min Victoria JC A Girls 016 00:15:01.18
1737 CHIA XIAN FANG PATRICIA Hwa Chong Inst (College) A Girls 017 00:15:04.60
1760 DHARSHINI D/O CHANDARA SAGAR Anglo-Chinese JC A Girls 018 00:15:19.67
1719 Sonia Chan Victoria JC A Girls 019 00:15:28.80
1791 Serena Guo Shuting CatholicJC A Girls 020 00:15:31.27
1756 TEO YI HUI Anglo-Chinese JC A Girls 021 00:15:31.81
1727 Cai Sang Raffles JC A Girls 022 00:15:32.15
1795 Xie Jiayi Jessica CatholicJC A Girls 023 00:15:34.93
1759 CHEAH SHU XIAN Anglo-Chinese JC A Girls 024 00:15:36.12
1779 JOCINA TAN Temasek JC A Girls 025 00:15:37.34
1701 Melissa Wong Shi Yuen National JC A Girls 026 00:15:40.65
1777 LETICIA LIOW Temasek JC A Girls 027 00:15:43.55
1757 NATASHA SHEZREEN Anglo-Chinese JC A Girls 028 00:15:45.63
1792 Janice Chow Wen Xian CatholicJC A Girls 029 00:16:02.45
1793 Teo Li Qing Jessica CatholicJC A Girls 030 00:16:11.58
1785 LIM SIOW AI Innova JC A Girls 031 00:16:14.00
1776 DEBBIE GOH HUI LIN Temasek JC A Girls 032 00:16:18.14
1784 NUR ADLIN HAQUE BTE K Innova JC A Girls 033 00:16:24.77
1702 Lynette Tan Su Ping National JC A Girls 034 00:16:26.95
1764 Rachel Tso Ai Feng Yishun JC A Girls 035 00:16:27.70
1751 ONG HUI YI Tampines JC A Girls 036 00:16:30.43
1769 Melissa Chan Sze Ying Anderson JC A Girls 037 00:16:33.73
1771 Ivy Ang Cui Yuan Anderson JC A Girls 038 00:16:38.06
1773 Tan Li Hao Anderson JC A Girls 039 00:16:44.46
1797 Cheryl Tan CatholicJC A Girls 040 00:16:47.38
1787 CHOW QING HUI Innova JC A Girls 041 00:16:49.61
1768 Toh Qiu Rong Anderson JC A Girls 042 00:16:56.87
1786 MARLA ANASTASIA SULINDRO-MA Innova JC A Girls 043 00:16:56.95
1700 Tang Miao Qun National JC A Girls 044 00:17:05.06
1734 Chia Wan Ting Dunman High A Girls 045 00:17:07.30
1746 Haw Wan Er Jurong JC A Girls 046 00:17:10.38
1780 DARSHITA Temasek JC A Girls 047 00:17:11.67
1770 Fong King Yin Anderson JC A Girls 048 00:17:13.20
1782 LIM HUI LI DEBORAH Temasek JC A Girls 049 00:17:17.45
1732 Ang Hui Ling Mabel Dunman High A Girls 050 00:17:23.20
1772 Janice Wong Shilin Anderson JC A Girls 051 00:17:26.12
1704 Estelle Sim Jia Wei National JC A Girls 052 00:17:30.02
1703 Ng Tangqi Jade National JC A Girls 053 00:17:30.89
1788 NEO SWEE HONG Innova JC A Girls 054 00:17:41.64
1794 Rachel Boey CatholicJC A Girls 055 00:17:44.96
1778 SARAH LIM JIA YAN Temasek JC A Girls 056 00:17:48.93
1708 Noorul Aini Millenia Institute A Girls 057 00:17:49.95
1749 Desmy Lee Yan Hoon Jurong JC A Girls 058 00:17:54.15
1745 Tang Chee Xuan Jurong JC A Girls 059 00:18:03.06
1707 Tan Wei En Grace Millenia Institute A Girls 060 00:18:18.89
1744 Kwan Yin Hey Jennifer Jurong JC A Girls 061 00:18:20.69
1750 EADELIN TOH AI DI Tampines JC A Girls 062 00:18:30.61
1709 Syarifah Nur Bte Azari Millenia Institute A Girls 063 00:18:48.04
1712 Su Ying Kai Annabel Millenia Institute A Girls 064 00:19:01.03
1752 MARILYN CHOW SUE HAN Tampines JC A Girls 065 00:19:06.70
1731 Song Yuchen Dunman High A Girls 066 00:19:23.94
1748 Shi Sang Jurong JC A Girls 067 00:19:30.15
1747 Choo Wei Ling Jurong JC A Girls 068 00:19:34.80
1710 Logeaswary d/o Vijayakumar Millenia Institute A Girls 069 00:19:38.83
1763 Ruby Tan Hui Ying Yishun JC A Girls 070 00:19:49.13
1711 Alicia Hwang XueQi Millenia Institute A Girls 071 00:19:50.03
1753 CHOO CHERYL MEGAN Tampines JC A Girls 072 00:20:43.45
1767 Ng Li Jin Yishun JC A Girls 073 00:21:01.69
1765 Amanda Yee Ai Ling Yishun JC A Girls 074 00:21:11.03
1705 Yang Ning Xin National JC A Girls 075 00:24:19.64
1754 YEE QIAN HUI Tampines JC A Girls 076 00:25:31.51

B Boys Individual

Tag_ID Name School Division Position Timing
1221 S. Surya Boon Lay Sec B Boys 001 00:14:33.41
1532 LIM ZHI MING Raffles Institution B Boys 002 00:14:34.37
1398 Goh Di Yao Kevin Victoria Sec B Boys 003 00:14:41.41
1399 Johnathan Wong Wei Jie Victoria Sec B Boys 004 00:14:49.06
1443 TSE RONG GARY Hwa Chong Inst (High) B Boys 005 00:14:55.52
1471 Praksah s/o Arasu Singapore Sports School B Boys 006 00:14:58.30
1583 HAZWARI B ABDUL WAHID Loyang Sec B Boys 007 00:14:58.48
1231 LEE XUAN DE Catholic High B Boys 008 00:15:00.48
1406 SUMANTHRAN s/o SELVARAJOO St Joseph Institution B Boys 009 00:15:01.97
1312 Lim Min Zhang River Valley High B Boys 010 00:15:02.39
1444 YEO SI HENG Hwa Chong Inst (High) B Boys 011 00:15:04.41
1593 ONG YUAN KAI DAVE Ahmad Ibrahim Sec B Boys 012 00:15:04.93
1401 Rodrigo Eugene Cyril Victoria Sec B Boys 013 00:15:06.17
1306 Tan Yiwen Victoria JC B Boys 014 00:15:06.49
1536 LEE GUAN LIN Raffles Institution B Boys 015 00:15:11.24
1230 LIAN WEI CONG Catholic High B Boys 016 00:15:12.28
1535 SEOW YEONG YANG Raffles Institution B Boys 017 00:15:13.09
1279 Zorndrix Dass Anglo-Chinese (Barker Rd) B Boys 018 00:15:15.70
1232 BRYAN CHUA ZI PENG Catholic High B Boys 019 00:15:21.12
1315 Koh Yi Thong River Valley High B Boys 020 00:15:21.97
1534 CHIANG CHO HAN Raffles Institution B Boys 021 00:15:22.91
1304 Saripalli Kundan Reddy Victoria JC B Boys 022 00:15:28.52
1309 Louis Kishen Thomas Victoria JC B Boys 023 00:15:28.68
1269 Zephaniah Wei Enxin Maris Stella High B Boys 024 00:15:33.36
1234 JONATHAN TEO ZHAO WEN Catholic High B Boys 025 00:15:34.40
1270 Cher Qi Quan Maris Stella High B Boys 026 00:15:37.14
1307 Marcus Tan Wei Xuan Victoria JC B Boys 027 00:15:39.87
1561 Tan Wei Long Broadrick Sec B Boys 028 00:15:43.87
1235 ROY CHIANG WEI HAO Catholic High B Boys 029 00:15:44.06
1206 Kam Siu Han Lawrence National JC B Boys 030 00:15:45.56
1544 Teng Jian Hong Commonwealth Sec B Boys 031 00:15:48.33
1514 TAN LUI HUA Macpherson Sec B Boys 032 00:15:49.20
1405 Lim Han Ren Victoria Sec B Boys 033 00:15:49.82
1515 TAN LUI RAN Macpherson Sec B Boys 034 00:15:50.22
1417 GUHAN KUMAR S/O DANAKUMAR Woodlands Sec B Boys 035 00:15:50.63
1272 Sim Zhen Jie Maris Stella High B Boys 036 00:15:51.92
1424 JONATHAN LOW ZHI SHEN ACS (Independent)I B Boys 037 00:15:52.66
1427 R KARTIK ACS (Independent)I B Boys 038 00:15:53.86
1549 Delwinder Singh S/O Ranjit S Seng Kang Sec B Boys 039 00:15:54.21
1548 Muhammad Syami Bin Kadir Seng Kang Sec B Boys 040 00:15:56.80
1533 ARAUNAH WEI EN HAO Raffles Institution B Boys 041 00:15:58.89
1233 BRENDAN CHUA ZI XIANG Catholic High B Boys 042 00:16:03.77
1402 Chao Guan Xiong Terrence Victoria Sec B Boys 043 00:16:03.88
1400 Thavanesan s/o Sivananthan Victoria Sec B Boys 044 00:16:09.74
1434 Jeevanesh s/o Soundararajah Kuo Chuan Presbyterian B Boys 045 00:16:10.44
1446 CHU GUANG YAN Hwa Chong Inst (High) B Boys 046 00:16:10.57
1426 ZHANG ZHIMING ACS (Independent)I B Boys 047 00:16:10.75
1220 Kumaran s/o Kalaiselvan Boon Lay Sec B Boys 048 00:16:12.56
1445 LEE JUN YI Hwa Chong Inst (High) B Boys 049 00:16:14.06
1219 Norman Lai Jun Bin Boon Lay Sec B Boys 050 00:16:14.39
1587 MUHD HADI BIN HALI Loyang Sec B Boys 051 00:16:19.62
1271 Zhou Zheng Yi Maris Stella High B Boys 052 00:16:20.54
1531 YONG SHI KAI Raffles Institution B Boys 053 00:16:20.57
1251 KOH LIANG WEE Jurong Sec B Boys 054 00:16:27.54
1273 Goh Hong Kiat Maris Stella High B Boys 055 00:16:29.31
1436 THAMODHARAN A/L RAJANDRAN Northland Sec. Sch B Boys 056 00:16:32.23
1355 Woodford Travis Joshua St Patricks B Boys 057 00:16:34.08
1277 Chua Weiyi Joel Anglo-Chinese (Barker Rd) B Boys 058 00:16:35.45
1408 TOH YING ZHANG St Joseph Institution B Boys 059 00:16:38.52
1407 ANDY TAN MINT LAND St Joseph Institution B Boys 060 00:16:39.68
1410 BRYAN LEE JING WEN St Joseph Institution B Boys 061 00:16:40.04
1547 Avinash R Seng Kang Sec B Boys 062 00:16:41.12
1212 HARIDASS S/O AREVARLAGAN Chankat Changi Sec B Boys 063 00:16:43.30
1364 K. Sarravanan Saint Andrews Sec B Boys 064 00:16:43.97
1539 Jackie Koh Kai Wei Commonwealth Sec B Boys 065 00:16:47.63
1317 NICHOLAS ONG SHAO XUAN North Vista Sec B Boys 066 00:16:48.14
1526 TUAN MUHAMMAD AIZAT B Bukit Batok Sec B Boys 067 00:16:49.16
1545 Faiz Anis Bin Mohammad Commonwealth Sec B Boys 068 00:16:49.86
1589 NORAZRI B ABDULLAH Ahmad Ibrahim Sec B Boys 069 00:16:51.88
1422 ARJUN KUNNASAGARAN ACS (Independent)I B Boys 070 00:16:52.35
1581 MUHAMMAD SYAZNI BIN RAMLEE Northbrooks Sec B Boys 071 00:16:55.06
1595 DEDY IRAWAN Ahmad Ibrahim Sec B Boys 072 00:16:56.40
1463 LEE CHOW CHERN Unity Sec B Boys 073 00:16:56.58
1599 CHUA YING LUN Chua Chu Kang Sec B Boys 074 00:16:56.77
1208 Tan Jie Xiang Justin National JC B Boys 075 00:16:57.23
1280 Nathan Ng Kuo Wei Anglo-Chinese (Barker Rd) B Boys 076 00:16:57.62
1511 AHMAD FAUZI B AHMAD RUMZI Macpherson Sec B Boys 077 00:16:57.68
1313 Lye Bing Wei River Valley High B Boys 078 00:16:58.86
1275 Prime Poon Rong Sheng Maris Stella High B Boys 079 00:17:00.53
1586 LIU XING Loyang Sec B Boys 080 00:17:00.92
1320 KENNETH GOH DA WEI North Vista Sec B Boys 081 00:17:03.55
1435 AKHIGBE USUNOBUN UDUEHI Northland Sec. Sch B Boys 082 00:17:04.01
1278 Chong Guo Hui Kenneth Anglo-Chinese (Barker Rd) B Boys 083 00:17:04.13
1305 Eduardo Navas Antonio Roberto Victoria JC B Boys 084 00:17:04.91
1202 JOSEPH LAM KANG KAI Westwood Sec B Boys 085 00:17:04.95
1209 Teow Jing Ho National JC B Boys 086 00:17:08.80
1518 HUANG HANSHENG Macpherson Sec B Boys 087 00:17:09.96
1590 MOHAMED SYED Ahmad Ibrahim Sec B Boys 088 00:17:10.17
1569 HO BING HUI Ngee Ann Sec B Boys 089 00:17:12.46
1570 ROSLEE B ROSLAN Ngee Ann Sec B Boys 090 00:17:16.44
1256 NG BO YI Jurong Sec B Boys 091 00:17:16.85
1473 Brendon Phua Yang Rong Singapore Sports School B Boys 092 00:17:17.60
1419 VIKRAM S/O ULAGANATHAN Woodlands Sec B Boys 093 00:17:17.76
1429 DENNY DARMAWAN ACS (Independent)I B Boys 094 00:17:19.34
1366 SHAWN PANG JIA HAO Peirce Sec B Boys 095 00:17:19.69
1474 Ernest Tan Baojun Singapore Sports School B Boys 096 00:17:20.87
1200 DANIEL GOH WEI CHEN Westwood Sec B Boys 097 00:17:21.54
1319 MUHAMMAD SHAHEER AFIQ B A R North Vista Sec B Boys 098 00:17:21.61
1594 CYRIL MATTHEW PHILIX Ahmad Ibrahim Sec B Boys 099 00:17:23.11
1374 THUNG YI JUN Anglican High B Boys 100 00:17:23.14
1603 NYIYAZ Chua Chu Kang Sec B Boys 101 00:17:24.04
1564 Drumil Nitin Parekh Broadrick Sec B Boys 102 00:17:25.80
1207 Han Jia Liang Ryan National JC B Boys 103 00:17:27.49
1540 Chua Zhong Han Commonwealth Sec B Boys 104 00:17:29.84
1255 ANG YEE SENG Jurong Sec B Boys 105 00:17:31.51
1476 TEO YANG Guanyang Sec B Boys 106 00:17:33.06
1351 Joel Gareth Kang Wei Conceicao St Patricks B Boys 107 00:17:33.71
1425 KASI GOPIKANNA S/O NADARAJAN ACS (Independent)I B Boys 108 00:17:33.86
1225 ISTAR B SULAIMAN Anderson Sec B Boys 109 00:17:36.11
1347 Nathanael Tan Kai Ren Yishun Town Sec B Boys 110 00:17:36.22
1353 Aaron Arvindh Joseph St Patricks B Boys 111 00:17:37.76
1244 Azhar Plemping Temasek Sec B Boys 112 00:17:39.27
1542 Maruyama Masaki Commonwealth Sec B Boys 113 00:17:40.93
1308 Loh Jiang Han Victoria JC B Boys 114 00:17:40.98
1529 HAQIZ AN-NUAR B HARI Bukit Batok Sec B Boys 115 00:17:45.01
1226 VIVEKRAJ Anderson Sec B Boys 116 00:17:45.73
1316 Justin Peh Zhao Dong River Valley High B Boys 117 00:17:46.77
1409 MOHAMED MAHDI MARICAN St Joseph Institution B Boys 118 00:17:47.71
1390 LIM JUN YAN Ang Mo Kio Sec B Boys 119 00:17:47.85
1448 LIM KAI TICK Hwa Chong Inst (High) B Boys 120 00:17:51.39
1577 TAN JIE MING JAKEH Northbrooks Sec B Boys 121 00:17:51.84
1265 Wan Azhar B Wan Iskandar Chai Chee Sec B Boys 122 00:17:51.90
1350 Lim Jian Jun Alwin St Patricks B Boys 123 00:17:53.10
1415 AMALESHWARAN A/L NARAYASAMY Woodlands Sec B Boys 124 00:17:55.14
1551 David Chng Seng Kang Sec B Boys 125 00:17:55.91
1598 SOH ZHEN YU Chua Chu Kang Sec B Boys 126 00:17:56.82
1528 MUHAMMAD HAFIZ B ABDUL Bukit Batok Sec B Boys 127 00:17:57.04
1464 TAN JUN RONG Unity Sec B Boys 128 00:17:57.08
1352 Vincent Aditya Tamin St Patricks B Boys 129 00:17:57.27
1379 VINSON ONG Anglican High B Boys 130 00:17:59.76
1397 TAN YUN CHAO Ang Mo Kio Sec B Boys 131 00:18:00.91
1414 RAMARAO S/O KRISHNAN Woodlands Sec B Boys 132 00:18:01.64
1592 TEO JIA YANG Ahmad Ibrahim Sec B Boys 133 00:18:02.63
1550 Tee Lin Sett Aung Seng Kang Sec B Boys 134 00:18:03.89
1346 Hatadi Faiz Bin Sharul Yishun Town Sec B Boys 135 00:18:05.17
1543 Maxwell Ian Martin Commonwealth Sec B Boys 136 00:18:05.23
1259 LI TIEFENG Nan Hua High B Boys 137 00:18:05.44
1442 TAN WEE TECK Hwa Chong Inst (High) B Boys 138 00:18:05.84
1378 JOSHUA LEE CHUN KWANG Anglican High B Boys 139 00:18:07.67
1492 Levainthiran S/O Sunthiramogan Whitley Sec B Boys 140 00:18:09.27
1573 REUBEN CHEW KIA EE Ngee Ann Sec B Boys 141 00:18:10.15
1252 LIM CHIA YUAN Jurong Sec B Boys 142 00:18:10.37
1227 MELVIN TAN JIA HERNG Anderson Sec B Boys 143 00:18:11.54
1475 Kunaseelan s/o Letchumanan Singapore Sports School B Boys 144 00:18:13.53
1450 PANG ZI KANG Bukit View Sec B Boys 145 00:18:15.88
1552 Lin Shiyi Seng Kang Sec B Boys 146 00:18:16.44
1377 ALVIN LOW ZHENTING Anglican High B Boys 147 00:18:16.58
1562 Khairuddin B Mohd Johari Broadrick Sec B Boys 148 00:18:17.38
1411 JOHN TAN WEE KIAT St Joseph Institution B Boys 149 00:18:22.03
1358 K.Vasanthan Saint Andrews Sec B Boys 150 00:18:26.37
1554 Raj Kumar S/O Rawichandran North View Sec B Boys 151 00:18:26.82
1557 Benjamin Chung Hiang Wee North View Sec B Boys 152 00:18:26.93
1520 Ng Jia Wei Hua Yi Sec B Boys 153 00:18:28.37
1416 RAJ KISHEN S/O RAVICHANDRAN Woodlands Sec B Boys 154 00:18:30.52
1418 ASHWIN SOODESH Woodlands Sec B Boys 155 00:18:31.36
1341 Vincent Lai Yee Foo Chong Boon Sec B Boys 156 00:18:31.96
1563 Lieow Xian Rui Jerome Broadrick Sec B Boys 157 00:18:32.15
1555 Meshach Chandra North View Sec B Boys 158 00:18:33.33
1263 LOW CHING NAM RAYMOND Nan Hua High B Boys 159 00:18:35.32
1571 TNG XIN RONG GORDON Ngee Ann Sec B Boys 160 00:18:37.81
1314 Low Zun Siong River Valley High B Boys 161 00:18:37.85
1292 LIM ZI SHENG Canberra Sec B Boys 162 00:18:38.45
1224 MOHD HAFIZ Anderson Sec B Boys 163 00:18:38.73
1391 OH ZHEN HONG Ang Mo Kio Sec B Boys 164 00:18:39.72
1205 LIM SWEE YAN Westwood Sec B Boys 165 00:18:40.81
1432 Joshua Navindran Kuo Chuan Presbyterian B Boys 166 00:18:42.54
1282 Lee Zhi Hui Holy Innocents High B Boys 167 00:18:42.96
1524 BRANDON LEE WEI HONG Bukit Batok Sec B Boys 168 00:18:43.60
1375 WOO WEI EN Anglican High B Boys 169 00:18:43.76
1579 MD FAIRUZ BIN MOHD JAIS Northbrooks Sec B Boys 170 00:18:43.81
1584 SIM KAR WEI ALFRED Loyang Sec B Boys 171 00:18:44.88
1266 Amar Bayasgalan Chai Chee Sec B Boys 172 00:18:46.22
1260 LAU ZHI WEI Nan Hua High B Boys 173 00:18:46.64
1568 Chan Chee Jie Broadrick Sec B Boys 174 00:18:50.25
1361 Caden Lim Saint Andrews Sec B Boys 175 00:18:50.64
1479 IAN EE Guanyang Sec B Boys 176 00:18:50.67
1477 WEE SIN CHENG Guanyang Sec B Boys 177 00:18:52.52
1525 GOH JIA HAO Bukit Batok Sec B Boys 178 00:18:54.35
1572 CHUA YING WEI JASON Ngee Ann Sec B Boys 179 00:18:54.48
1508 MUHD RAHMAT BIN Z A Queensway Sec B Boys 180 00:18:54.99
1357 Iskandar Abdollah St Patricks B Boys 181 00:18:55.79
1467 THINESHKUMAR S/O SUBRAMANIAN Unity Sec B Boys 182 00:18:56.08
1281 Sunny Wang Guang Wei Anglo-Chinese (Barker Rd) B Boys 183 00:18:59.09
1369 WEE YAN SENG Peirce Sec B Boys 184 00:19:02.33
1300 Royce Gunardi Lazaro West Spring Sec B Boys 185 00:19:02.68
1336 Muhammad Zaki B Sapari Evergreen Sec B Boys 186 00:19:04.87
1290 DANIEL TAN WEN KAI Canberra Sec B Boys 187 00:19:05.91
1253 WONG JAN ANN Jurong Sec B Boys 188 00:19:06.64
1342 Daryl Goh Wee Ming Chong Boon Sec B Boys 189 00:19:08.10
1502 MUSTAIN B ABD. RAHMAN Fuchun Sec B Boys 190 00:19:09.39
1483 Lee Yee Hui Raymaond Nan Chiau High B Boys 191 00:19:09.54
1203 CHING KENG SIA Westwood Sec B Boys 192 00:19:10.91
1367 LENNY LAI YEE YONG Peirce Sec B Boys 193 00:19:12.77
1368 TERENCE SIM JIAN XI Peirce Sec B Boys 194 00:19:12.78
1490 Adam Bin Abdul Malik Whitley Sec B Boys 195 00:19:14.59
1469 CHONG WEIXUAN Unity Sec B Boys 196 00:19:15.59
1243 Ashley Faiz Lee Shi Temasek Sec B Boys 197 00:19:16.68
1284 Chia Guo Qin Holy Innocents High B Boys 198 00:19:17.09
1380 KOH EE KWEE Anglican High B Boys 199 00:19:17.16
1585 MUHAMMAD ZULHILMI Loyang Sec B Boys 200 00:19:19.29
1580 KHAIRUDDIN BIN MUHAMMED Northbrooks Sec B Boys 201 00:19:19.74
1318 BRYAN NG ZE KAI North Vista Sec B Boys 202 00:19:19.97
1523 TAY YI REN Bukit Batok Sec B Boys 203 00:19:21.41
1506 MOHD SHUKUR BIN HOHD ALI Queensway Sec B Boys 204 00:19:22.18
1373 JOEL LIM TAU HENG Peirce Sec B Boys 205 00:19:27.09
1291 LIM WEI RONG Canberra Sec B Boys 206 00:19:32.31
1383 Darvinder Singh NorthLight Sec B Boys 207 00:19:32.44
1597 ZULHILMI Chua Chu Kang Sec B Boys 208 00:19:33.82
1214 MUHAMMAD ARIFF YAN B KAMSOL Chankat Changi Sec B Boys 209 00:19:33.89
1486 TAN JUN CHENG Nan Chiau High B Boys 210 00:19:36.55
1602 ANDY Chua Chu Kang Sec B Boys 211 00:19:39.09
1478 SHERMAN DING Guanyang Sec B Boys 212 00:19:40.40
1288 ANG JUN KANG Canberra Sec B Boys 213 00:19:43.93
1334 Amirul B Jamil Evergreen Sec B Boys 214 00:19:43.97
1338 Chow Jin Hui Evergreen Sec B Boys 215 00:19:46.76
1247 Tan Yew Chen Temasek Sec B Boys 216 00:19:47.07
1349 Muhammad Ali Zali Zadeh Yishun Town Sec B Boys 217 00:19:47.16
1393 MUHAMMAD FARHAN B AHMAD Ang Mo Kio Sec B Boys 218 00:19:49.20
1582 WU PEI QI Northbrooks Sec B Boys 219 00:19:49.63
1333 Kendrick Goh Zheng Yuan Evergreen Sec B Boys 220 00:19:51.05
1574 Y JUSTINDRAN Ngee Ann Sec B Boys 221 00:19:52.26
1452 ONG GUANG HUI AARON Bukit View Sec B Boys 222 00:19:52.41
1558 Phang Wei Chien North View Sec B Boys 223 00:19:52.70
1258 LEONG YU CHENG Jurong Sec B Boys 224 00:19:52.88
1588 ABDUL FADHIL Loyang Sec B Boys 225 00:19:54.01
1451 TAN QI HONG Bukit View Sec B Boys 226 00:19:54.06
1249 Wyn K Heng Temasek Sec B Boys 227 00:19:54.62
1499 MUHD FAKHRUL SYAHMI Fuchun Sec B Boys 228 00:19:57.30
1600 NOR MUHAMMAD FAIZ Chua Chu Kang Sec B Boys 229 00:19:58.81
1510 MOHD RIDHUAN BIN K Queensway Sec B Boys 230 00:20:01.10
1504 MD ZULFIQAR BIN MD RAHIM Queensway Sec B Boys 231 00:20:01.30
1565 Lee Wenn Young Broadrick Sec B Boys 232 00:20:04.01
1335 Hudzaifah B Suhaimi Evergreen Sec B Boys 233 00:20:05.34
1344 Sam s/o mutesamy Chong Boon Sec B Boys 234 00:20:06.86
1218 Muhammad Fadhli B Juraimi Boon Lay Sec B Boys 235 00:20:07.93
1360 Austin Teo Saint Andrews Sec B Boys 236 00:20:08.32
1283 Tan Jun Guang Holy Innocents High B Boys 237 00:20:09.63
1516 TOKE HONG SHENG MATTHEW Macpherson Sec B Boys 238 00:20:10.42
1466 TAY KUANG SHAO Unity Sec B Boys 239 00:20:11.23
1215 MUHAMAD ZULKARNAEN B ARISSAH Chankat Changi Sec B Boys 240 00:20:12.89
1323 KUAH HWEE WEN North Vista Sec B Boys 241 00:20:16.04
1604 EUGENE Chua Chu Kang Sec B Boys 242 00:20:19.40
1296 Ong Jun Wei West Spring Sec B Boys 243 00:20:23.32
1439 NG GUAN QUAN Northland Sec. Sch B Boys 244 00:20:24.27
1293 NG WEI LONG Canberra Sec B Boys 245 00:20:26.09
1461 MUHAMMAD ASRAF B MOHD ADAM Hong Kah Sec B Boys 246 00:20:34.28
1553 Muhammad Rabu B H Hassan North View Sec B Boys 247 00:20:35.13
1223 S.J Francis Jerlin Boon Lay Sec B Boys 248 00:20:37.22
1228 NG YIN SHERN Anderson Sec B Boys 249 00:20:37.56
1497 MUHAMMAD ISAMUDDIN Fuchun Sec B Boys 250 00:20:39.84
1559 Dexter Kin Ruixiang North View Sec B Boys 251 00:20:40.27
1222 Mohammed Arshad bin Mohammed Dean Boon Lay Sec B Boys 252 00:20:41.06
1343 Shaukh Abdul Rasheed Chong Boon Sec B Boys 253 00:20:45.23
1498 MUHD FAZLI B MUSA Fuchun Sec B Boys 254 00:20:55.11
1396 THENG WEN JIE NICHOLAS Ang Mo Kio Sec B Boys 255 00:20:57.10
1470 JARED JOEL LO TUCK LEONG Unity Sec B Boys 256 00:20:58.83
1395 JOHNRAY LEE HAO ZHAN Ang Mo Kio Sec B Boys 257 00:21:03.78
1345 Melvin Tan Wei Jian Chong Boon Sec B Boys 258 00:21:05.26
1246 Habeebullah Temasek Sec B Boys 259 00:21:06.09
1495 Gladson Ong Jun Liang Whitley Sec B Boys 260 00:21:08.02
1261 LIM WEI CHONG Nan Hua High B Boys 261 00:21:08.55
1387 Tay Jun Yang NorthLight Sec B Boys 262 00:21:09.55
1501 NORZHAFRAN B NORSHAM Fuchun Sec B Boys 263 00:21:10.45
1481 CLEMENT CHUA Guanyang Sec B Boys 264 00:21:11.60
1299 Josh Chan Shuo West Spring Sec B Boys 265 00:21:16.93
1388 Goh Yong Hui NorthLight Sec B Boys 266 00:21:19.88
1453 BRYAN QUEK WEI HONG Bukit View Sec B Boys 267 00:21:20.07
1454 JORDAN CHOO BOON SHENG Bukit View Sec B Boys 268 00:21:20.12
1287 Lee Yi Sheng Holy Innocents High B Boys 269 00:21:22.95
1245 Tejaswi Singh Temasek Sec B Boys 270 00:21:23.75
1286 Janus Koh Holy Innocents High B Boys 271 00:21:24.12
1268 Chen Kuan Lin Chai Chee Sec B Boys 272 00:21:31.54
1264 Lim Ka Wee Shaun Chai Chee Sec B Boys 273 00:21:31.99
1295 TEY XIONG XI JASON Canberra Sec B Boys 274 00:21:32.53
1201 MOHAMMAD TAUFIQ Westwood Sec B Boys 275 00:21:33.07
1385 Tan Eng Kiat Winston NorthLight Sec B Boys 276 00:21:35.33
1491 Haslem Siregar B Hasbullah Whitley Sec B Boys 277 00:21:35.90
1460 MUHAMMAD YAZID B MD YUSOFF Hong Kah Sec B Boys 278 00:21:37.35
1301 Kang Je Eung West Spring Sec B Boys 279 00:21:38.64
1455 JASON SWEE SHAO WEN Bukit View Sec B Boys 280 00:21:50.94
1359 Joel Tay Saint Andrews Sec B Boys 281 00:21:54.35
1431 Sivaprakash s/o Thinakaran Kuo Chuan Presbyterian B Boys 282 00:21:55.40
1440 TAN ENG WAN ALOYSIUS Northland Sec. Sch B Boys 283 00:21:56.92
1601 ALEX Chua Chu Kang Sec B Boys 284 00:21:56.96
1327 SIM JUN WEI Geylang Methodist B Boys 285 00:21:58.99
1329 WONG WEI XUAN Geylang Methodist B Boys 286 00:22:01.66
1297 Pek Kwang Hong Leslie West Spring Sec B Boys 287 00:22:02.16
1488 ONG HWEE PENG MERVYN Nan Chiau High B Boys 288 00:22:03.24
1512 CASPER TAY MING HAO Macpherson Sec B Boys 289 00:22:05.54
1362 Herrick Singh Saint Andrews Sec B Boys 290 00:22:14.58
1482 Clemens Yeo Zhikai Nan Chiau High B Boys 291 00:22:15.14
1505 XU YAN XIANG Queensway Sec B Boys 292 00:22:25.61
1340 Ng Yong Jian Evergreen Sec B Boys 293 00:22:27.29
1503 MUHD IZWAN B ABD. MALEK Fuchun Sec B Boys 294 00:22:41.52
1462 MOHAMMAD KHAIRUL B AMAT AMIN Hong Kah Sec B Boys 295 00:22:46.67
1298 Lam Kwan Kiat Terry West Spring Sec B Boys 296 00:22:49.88
1285 Khoo Chit Min Holy Innocents High B Boys 297 00:23:02.30
1262 XAVIER LIEW SHUANG YUEN Nan Hua High B Boys 298 00:23:09.70
1213 MUHAMMAD NAUFAL B RAHMAT Chankat Changi Sec B Boys 299 00:23:19.02
1389 Marius Foo Kai Yan NorthLight Sec B Boys 300 00:23:23.87
1519 Chua Wei Jie Hua Yi Sec B Boys 301 00:23:27.07
1331 GOH JIAN SHENG Geylang Methodist B Boys 302 00:24:01.63
1328 PANG SOK HAY Geylang Methodist B Boys 303 00:24:08.62
1330 TAN IK HWA Geylang Methodist B Boys 304 00:24:15.18
1458 MUHAMMAD SALIHIN B SAMSUDIN Hong Kah Sec B Boys 305 00:24:26.61
1459 WONG KOK HAO Hong Kah Sec B Boys 306 00:24:26.78
1332 MOHD.REDHA B RASLAN Geylang Methodist B Boys 307 00:24:27.02
1484 CHANG PEK NAM LLOYD Nan Chiau High B Boys 308 00:24:33.50
1382 Mohd Haizat Bin Mohd Sapinge NorthLight Sec B Boys 309 00:24:33.53
1485 Vincent Ho Jing Wei Nan Chiau High B Boys 310 00:25:36.86
1216 MOHAMAD ALIEFI B MOHAMAD YUSRI Chankat Changi Sec B Boys 311 00:26:31.34
1217 MUHAMMAD ZUHIR B ZAINAL Chankat Changi Sec B Boys 312 00:26:40.90
1348 Sih Ming Yang Yishun Town Sec B Boys 313 00:27:16.57
1521 Lim Guan You Hua Yi Sec B Boys 314 00:27:27.60
1322 GEORGE WEE WEN JIE North Vista Sec B Boys 315 00:27:42.75
1522 Zhai Si Yu Hua Yi Sec B Boys 316 00:28:23.96

B Girls Individual

Tag_ID Name School Division Position Timing
1003 Leow Jia Hui Melody Singapore Sports School B Girls 001 00:13:45.43
0941 Chew Hanyu St Nicholas Girls B Girls 002 00:13:53.60
0892 Clara Wong Wan Qi Methodist Girls B Girls 003 00:13:54.44
1005 Teh May Yong Singapore Sports School B Girls 004 00:14:15.48
0893 Alexandria Wong Hui Shi Methodist Girls B Girls 005 00:14:21.35
0953 WAN ZAHRAH BTE AHMAD ALIF LIM Cedar Girls Sec B Girls 006 00:14:24.57
0954 JEDIDAH JOHN Cedar Girls Sec B Girls 007 00:14:47.97
0805 BELLE TAN XIN YI Westwood Sec B Girls 008 00:14:54.57
0808 Ramandeep Kaur National JC B Girls 009 00:14:58.07
0952 CHIA XINYING Cedar Girls Sec B Girls 010 00:15:02.38
0883 Lee Sey Chee River Valley High B Girls 011 00:15:03.83
0891 Charrisa Ong Jia En Methodist Girls B Girls 012 00:15:05.12
0978 Berenice Lian Xueli Raffles Girls B Girls 013 00:15:07.13
0894 Janell Tan Shi En Methodist Girls B Girls 014 00:15:07.98
0949 PHUA SONG EN ELSIA Cedar Girls Sec B Girls 015 00:15:08.48
0842 Janice Lee CHIJ Sec (Toa Payoh) B Girls 016 00:15:15.97
0844 Joanna Teo CHIJ Sec (Toa Payoh) B Girls 017 00:15:25.52
0834 CHUAH KE HUI Jurong Sec B Girls 018 00:15:31.69
0946 Ng Wei Ting St Nicholas Girls B Girls 019 00:15:33.29
0923 CONSTANCE NG KAI LING Chung Cheng High (Main) B Girls 020 00:15:40.27
0838 MELISSA TAY SI MIN Nan Hua High B Girls 021 00:15:40.83
0924 NUR SHUHADAH BTE MOHAMED ABDUL Chung Cheng High (Main) B Girls 022 00:15:41.33
0943 Lee Le Xin Francoise St Nicholas Girls B Girls 023 00:15:42.36
0976 Lei Yutan Raffles Girls B Girls 024 00:15:42.96
0926 LIM SING YI Chung Cheng High (Main) B Girls 025 00:15:44.32
0898 Rachel Ng Rui Xiu Methodist Girls B Girls 026 00:15:44.91
0955 TAY YU YAN THERESA Cedar Girls Sec B Girls 027 00:15:45.15
0975 Thakshyanee Bhuvanakrishna Raffles Girls B Girls 028 00:15:51.97
0878 Michelle Sim Victoria JC B Girls 029 00:15:54.36
0942 Tan Ying Jing St Nicholas Girls B Girls 030 00:15:59.90
0885 Ong Si Hui River Valley High B Girls 031 00:16:02.93
0956 CHEN LI TIAN Cedar Girls Sec B Girls 032 00:16:09.48
0837 LAU HUI SHAN Jurong Sec B Girls 033 00:16:10.58
0856 THAM WAN YI Paya Lebar Methodist Girls B Girls 034 00:16:10.70
0895 Diane Low Ching Wen Methodist Girls B Girls 035 00:16:10.81
0886 Claire Chen Qian Hui River Valley High B Girls 036 00:16:11.56
0887 Li Yu Xin River Valley High B Girls 037 00:16:14.50
0900 ASQIHA BTE ABDUL WAHAB North Vista Sec B Girls 038 00:16:17.30
0821 Lee Zhi Ling Marilyn National JC B Girls 039 00:16:17.66
0832 TAN SOK TIN JUNKO Jurong Sec B Girls 040 00:16:20.22
1070 KHAI YI YIN Ahmad Ibrahim Sec B Girls 041 00:16:21.12
1080 Chuan Su Jean Crescent Girls B Girls 042 00:16:22.49
0803 LIU XUEMING Westwood Sec B Girls 043 00:16:23.22
1007 Divyashree d/o Balakrishnan Singapore Sports School B Girls 044 00:16:25.65
0857 CHOE QIAN WEI Paya Lebar Methodist Girls B Girls 045 00:16:26.92
0812 Chia Yi Yan National JC B Girls 046 00:16:29.65
1071 KIM JERLEE MAE Ahmad Ibrahim Sec B Girls 047 00:16:29.91
0800 RACHEL YEO SHU WEN Westwood Sec B Girls 048 00:16:30.52
0945 Ng Hui Min St Nicholas Girls B Girls 049 00:16:36.72
0974 Pamela Chan Xin Yi Raffles Girls B Girls 050 00:16:37.90
0860 NG ZHI HUI PRISCILLA Paya Lebar Methodist Girls B Girls 051 00:16:39.04
1088 ANNABELLE YEE Chua Chu Kang Sec B Girls 052 00:16:39.59
0801 CECILIA PHILOMENA DASS Westwood Sec B Girls 053 00:16:41.71
0888 Sherrie Lim Xuan Lu River Valley High B Girls 054 00:16:41.94
1072 IRNI SUSIYANTI BTE JAMAL Ahmad Ibrahim Sec B Girls 055 00:16:42.76
1068 TAN SIEW CHEN Ahmad Ibrahim Sec B Girls 056 00:16:44.38
0977 Jiya Ng Gek Yeen Raffles Girls B Girls 057 00:16:44.80
1069 SEE TOH JIA XIN Ahmad Ibrahim Sec B Girls 058 00:16:48.18
0822 NURIZZATIE Anderson Sec B Girls 059 00:16:48.85
1004 Chan Wan Ting Singapore Sports School B Girls 060 00:16:49.82
1073 ONG WEI WEN Ahmad Ibrahim Sec B Girls 061 00:16:52.06
0973 Joanna Ng Hui Hui Raffles Girls B Girls 062 00:16:53.01
0855 NG YU NING Paya Lebar Methodist Girls B Girls 063 00:16:54.72
0807 Ng Qiu Lin National JC B Girls 064 00:16:54.79
0881 Jaime Tan Maria Victoria JC B Girls 065 00:16:56.02
1076 Magashastini d/o M Kumar Crescent Girls B Girls 066 00:16:56.99
1081 Lee Zuyi Zoey Crescent Girls B Girls 067 00:16:59.09
1021 TEH SZE MIN Katong Convent B Girls 068 00:17:00.64
0879 Amanda Lim WenYing Victoria JC B Girls 069 00:17:04.92
0804 LIU XUELIN Westwood Sec B Girls 070 00:17:06.68
0802 TAN SHI HUI JOYCE Westwood Sec B Girls 071 00:17:08.93
1077 Fong Si Ying Crescent Girls B Girls 072 00:17:10.39
1079 Chia Ming Xuan Crescent Girls B Girls 073 00:17:15.29
0806 Cara Nicole Neo Jen-En National JC B Girls 074 00:17:19.22
0944 Chen Shuping Natalie St Nicholas Girls B Girls 075 00:17:19.56
0936 SOFIANA SEOW Peirce Sec B Girls 076 00:17:20.04
1037 Nasuha Bte Rohaizad Commonwealth Sec B Girls 077 00:17:22.42
0846 Nerine Mak CHIJ Sec (Toa Payoh) B Girls 078 00:17:24.80
0840 LOH GE YI Nan Hua High B Girls 079 00:17:27.12
0957 ANG XIN LING Ang Mo Kio Sec B Girls 080 00:17:31.11
0880 Joann Lee Wen Hui Victoria JC B Girls 081 00:17:33.11
1078 Chua Hui Chee Crescent Girls B Girls 082 00:17:36.58
0836 HO YI HUI ESTHER Jurong Sec B Girls 083 00:17:37.33
0841 WEI YANLING Nan Hua High B Girls 084 00:17:39.36
1053 Sherllie Kartika Broadrick Sec B Girls 085 00:17:41.13
0869 RACHEL ANG WEI YING Canberra Sec B Girls 086 00:17:41.22
1024 CHELSEA NICOLETTE KOH BEE LENG Katong Convent B Girls 087 00:17:44.52
0939 TAN ZHII HUI Peirce Sec B Girls 088 00:17:45.98
0908 Lee Ming Hui Evergreen Sec B Girls 089 00:17:47.03
0882 Michelle Neo Hui Chin Victoria JC B Girls 090 00:17:49.57
0899 HUANG JIAQI North Vista Sec B Girls 091 00:17:49.66
1084 LAM QIXIN HONAMI Katong Convent B Girls 092 00:17:50.47
0960 NATALIE LEE MEI YING Ang Mo Kio Sec B Girls 093 00:17:55.18
0809 Lim Sze Yee Venezia National JC B Girls 094 00:17:56.15
0961 LAM HUEY FEN Ang Mo Kio Sec B Girls 095 00:17:58.06
0927 CHERYL YEAP Chung Cheng High (Main) B Girls 096 00:18:00.04
1063 ARISA TAY JIA-MIN Loyang Sec B Girls 097 00:18:00.47
0981 WU SHUSUI WENDY Northland Sec. Sch B Girls 098 00:18:03.69
0843 Stella Quek CHIJ Sec (Toa Payoh) B Girls 099 00:18:07.55
1006 Vithya Sri R Subramaniam Singapore Sports School B Girls 100 00:18:08.08
0874 Lydia Ong West Spring Sec B Girls 101 00:18:08.75
0889 Goh Ke Xin River Valley High B Girls 102 00:18:10.22
0930 Victoria Sek Jia Yee Yishun Town Sec B Girls 103 00:18:10.81
1022 NAZARTUL SHEHNAZ BTE M R Katong Convent B Girls 104 00:18:12.65
1085 TANG WANXIN Katong Convent B Girls 105 00:18:12.67
0870 Kwan Hui Shan West Spring Sec B Girls 106 00:18:14.26
0847 Genevieve Heah CHIJ Sec (Toa Payoh) B Girls 107 00:18:15.04
0998 LAI YI LIN HANNAH Unity Sec B Girls 108 00:18:19.46
0863 AU KAY MIN Canberra Sec B Girls 109 00:18:26.04
0845 Jacqueline Chua CHIJ Sec (Toa Payoh) B Girls 110 00:18:27.45
1009 TAY QIYIN Guanyang Sec B Girls 111 00:18:28.36
1011 JANELLE QUA Guanyang Sec B Girls 112 00:18:30.31
0938 MARILYN CHEW YING YING Peirce Sec B Girls 113 00:18:32.60
1054 Chng Manfen Broadrick Sec B Girls 114 00:18:32.91
0904 ER KIA ZHI North Vista Sec B Girls 115 00:18:33.86
0959 FARAH DIANA BTE RAHMAT Ang Mo Kio Sec B Girls 116 00:18:37.69
0934 Sylvia Ng Zhong Bei Yishun Town Sec B Girls 117 00:18:44.62
1064 ONG MIN HUI GILLIAN Loyang Sec B Girls 118 00:18:49.49
0931 Lee Li Hui Gwen Yishun Town Sec B Girls 119 00:18:49.77
0929 Lee Xin Yi Yishun Town Sec B Girls 120 00:18:50.61
1031 STELLA LIM HUI RUE Bukit Batok Sec B Girls 121 00:18:52.16
1040 Nur Farhana Bte Abdul Gani Commonwealth Sec B Girls 122 00:18:52.77
0925 CHELSEA LAN HUI YI Chung Cheng High (Main) B Girls 123 00:18:55.95
0835 SHANICE TAN JIA YUN Jurong Sec B Girls 124 00:18:57.31
0958 KOH HUI LIN Ang Mo Kio Sec B Girls 125 00:18:59.50
0982 ANG WEN TING Northland Sec. Sch B Girls 126 00:18:59.51
0816 JULIET DIANE JANE Chankat Changi Sec B Girls 127 00:19:00.65
0907 Jessica Lim Yuan Chern Evergreen Sec B Girls 128 00:19:00.84
1035 NADIAH BTE ASWEN Bukit Batok Sec B Girls 129 00:19:01.07
0983 JENNIFER LIM LAY CHENG Northland Sec. Sch B Girls 130 00:19:01.57
0862 ANG RUI MEI Canberra Sec B Girls 131 00:19:02.82
0962 YEO XING JIE Ang Mo Kio Sec B Girls 132 00:19:03.62
1010 GINA LEE Guanyang Sec B Girls 133 00:19:05.86
1012 CHARIS TAN Guanyang Sec B Girls 134 00:19:13.33
0937 KOH BEI YING Peirce Sec B Girls 135 00:19:16.32
0859 VANI SWARUPA M Paya Lebar Methodist Girls B Girls 136 00:19:18.23
1052 Leo Xin Yi Broadrick Sec B Girls 137 00:19:23.22
1000 MOK CUI TIAN Unity Sec B Girls 138 00:19:25.01
0980 SITI RAHAYU BTE ABDUL RAHMAN Northland Sec. Sch B Girls 139 00:19:25.05
0971 LIU YUE Woodlands Sec B Girls 140 00:19:29.75
1086 NADINE GUI SU WEN Katong Convent B Girls 141 00:19:30.15
0903 TAN SHU ZHEN ESTHER North Vista Sec B Girls 142 00:19:30.74
1025 Kam Wei Sian Hua Yi Sec B Girls 143 00:19:36.24
1027 Tong Shi Ya Judith Hua Yi Sec B Girls 144 00:19:36.49
0987 LONG ZHI TAN Bukit View Sec B Girls 145 00:19:36.99
0905 IRIS PAULASE North Vista Sec B Girls 146 00:19:47.55
1038 Nurin Sharina Bte Shariff Commonwealth Sec B Girls 147 00:19:49.12
1047 Shamala D/O Murali North View Sec B Girls 148 00:19:49.17
0813 CHIANG YUE LIN AGLIN Chankat Changi Sec B Girls 149 00:19:51.84
0871 Tracy Tan Sin Yee West Spring Sec B Girls 150 00:19:53.74
0997 TOH SHI WEI Unity Sec B Girls 151 00:20:07.16
0910 Tan Hsiang Yi Evergreen Sec B Girls 152 00:20:07.58
0940 BERNICE TEO JING LING Peirce Sec B Girls 153 00:20:09.51
0850 Ng Sui Ling Ruth Chai Chee Sec B Girls 154 00:20:10.30
0868 NUR EZZATI Canberra Sec B Girls 155 00:20:11.72
1041 Nurulhuda Atiqah Bte Syawal Commonwealth Sec B Girls 156 00:20:13.17
1065 CHIANG JIA EN Loyang Sec B Girls 157 00:20:14.44
0833 KOH HUI FEN RACHEL Jurong Sec B Girls 158 00:20:14.88
0814 SHIVANI D/O LOGANATHAN Chankat Changi Sec B Girls 159 00:20:16.67
1057 Radhika Broadrick Sec B Girls 160 00:20:21.64
1033 CHONG YAN JING Bukit Batok Sec B Girls 161 00:20:24.56
0928 Khin Zarchi Aung Yishun Town Sec B Girls 162 00:20:24.86
1002 NUR HAFEEZA BTE SATTAKIR Unity Sec B Girls 163 00:20:33.21
0825 SHIRLENE Anderson Sec B Girls 164 00:20:33.84
0839 SHERYL NG HAN HUI Nan Hua High B Girls 165 00:20:34.30
1066 ORIELLA ONNI@ELLA Loyang Sec B Girls 166 00:20:35.22
1056 Han Hui Lin Broadrick Sec B Girls 167 00:20:38.23
0922 NG CHU TING KAREN Chung Cheng High (Main) B Girls 168 00:20:39.95
0933 Michelle Lee Su Shan Yishun Town Sec B Girls 169 00:20:42.02
0902 WONG CHONG YI JOEY North Vista Sec B Girls 170 00:20:42.15
0918 Dlamini Onthatile Dineo Chong Boon Sec B Girls 171 00:20:43.79
0916 Claudia Tan Yan Bing Chong Boon Sec B Girls 172 00:20:45.28
0965 K KOMATHI Woodlands Sec B Girls 173 00:20:45.62
0988 CHELSEA P. ALAHAKONE Bukit View Sec B Girls 174 00:20:47.03
1008 FELICIA LEE Guanyang Sec B Girls 175 00:20:50.12
0986 MICHEL ANG YAN XIA Northland Sec. Sch B Girls 176 00:20:51.42
0867 NG SHI QIN DIANA Canberra Sec B Girls 177 00:20:52.85
1028 Nur Syafiqah Bte Mohd Fuad Hua Yi Sec B Girls 178 00:20:53.34
0875 Syuwana Bte Sulaiman West Spring Sec B Girls 179 00:20:55.29
0999 NUR FIRDIANA BTE MANSOR Unity Sec B Girls 180 00:20:56.67
0873 Desvinder Kaur West Spring Sec B Girls 181 00:20:58.03
0858 LOW JIAYING Paya Lebar Methodist Girls B Girls 182 00:21:01.20
1055 Nur Syafiqah Broadrick Sec B Girls 183 00:21:04.13
0990 FIONA CHENG KAI XIN Bukit View Sec B Girls 184 00:21:09.44
0972 NURAISHAH BTE MD ANUAR Woodlands Sec B Girls 185 00:21:19.93
0966 NURLYANI BTE AZALI Woodlands Sec B Girls 186 00:21:21.27
1046 Sarasvathi D/O Paramasilvam North View Sec B Girls 187 00:21:21.32
1029 NURUL MARDIAH BTE KHIR J Bukit Batok Sec B Girls 188 00:21:21.45
0815 HEMAPRIYA D/O S ANBALAGAN Chankat Changi Sec B Girls 189 00:21:22.79
0872 Lwee Jia Xin West Spring Sec B Girls 190 00:21:24.71
1026 Radin Siti Nurafiqah Hua Yi Sec B Girls 191 00:21:25.83
1091 Shahirah Rizal Siglap Sec B Girls 192 00:21:28.52
0864 HENG HONG NA Canberra Sec B Girls 193 00:21:35.31
0991 HASLINDA HUSSEIN Bukit View Sec B Girls 194 00:21:36.49
1093 Nur Nadhirah Mofe Siglap Sec B Girls 195 00:21:40.01
0920 Carmen Kee Kah Ming Chong Boon Sec B Girls 196 00:21:50.63
0913 Ina Nurshiqah Bte Jomari Evergreen Sec B Girls 197 00:21:50.77
0824 RENEE ROOZLYANA Anderson Sec B Girls 198 00:21:57.78
1042 Tan Qiu Ying Commonwealth Sec B Girls 199 00:21:58.50
0826 SUNITHA D/O PARIBALAN Anderson Sec B Girls 200 00:22:05.88
0823 NUR KHAI RUNNISA Anderson Sec B Girls 201 00:22:07.32
1039 Yang Yu Jie Rebecca Commonwealth Sec B Girls 202 00:22:10.00
0911 Ooi Kar Hui Evergreen Sec B Girls 203 00:22:20.83
0989 DINAH DANIAL TAY Bukit View Sec B Girls 204 00:22:21.09
0912 Muyassarah Bte Mohamed Evergreen Sec B Girls 205 00:22:23.71
1092 Nur Amalina Siglap Sec B Girls 206 00:22:42.81
1094 Izyan Hazwani Siglap Sec B Girls 207 00:22:44.88
0915 Beverly Ng Chong Boon Sec B Girls 208 00:22:53.16
1045 Renu Sabrin Masilamany North View Sec B Girls 209 00:23:03.17
0819 NURUL HUDA BINTE MUHD GANI Chankat Changi Sec B Girls 210 00:23:04.46
0817 MITZ MURIEL CARINO CRISTOBAL Chankat Changi Sec B Girls 211 00:23:04.57
0970 NUR HAFILAH BTE MOHD FAREZ Woodlands Sec B Girls 212 00:23:05.50
0917 Stella Phua Chong Boon Sec B Girls 213 00:23:05.73
0851 Goh Yi Sheng Christine Chai Chee Sec B Girls 214 00:23:06.83
0919 Loh Jia Wen Chong Boon Sec B Girls 215 00:23:09.61
1048 Yip Su Ling North View Sec B Girls 216 00:23:16.85
1090 FARHANAH Chua Chu Kang Sec B Girls 217 00:23:26.24
0993 LIM LI FANG Bukit View Sec B Girls 218 00:23:29.95
0852 Sri Wahyuni Bte Alwi Chai Chee Sec B Girls 219 00:23:37.60
1030 TOH YUN QI Bukit Batok Sec B Girls 220 00:23:54.58
1032 ANG GEOK TING Bukit Batok Sec B Girls 221 00:23:56.35
1001 HAZIRAH BTE SOLIHID Unity Sec B Girls 222 00:24:08.51
0968 SHANTINI D/O SUBRAMANI Woodlands Sec B Girls 223 00:24:14.62
0984 JAMIE VICTORIA GUNA Northland Sec. Sch B Girls 224 00:25:10.46
0985 SITI AMIRAH BTE ASAARI Northland Sec. Sch B Girls 225 00:25:18.07
1087 PANG TUN LI Chua Chu Kang Sec B Girls 226 00:28:25.21
1049 Anandhie North View Sec B Girls 227 00:29:02.73
1051 Natassia Anuskha Ojays North View Sec B Girls 228 00:29:02.77
1089 ZAHIRAH Chua Chu Kang Sec B Girls 229 00:30:46.13

C Boys Individual

Tag_ID Name School Division Position Timing
0637 T. Haarishankar Singapore Sports School C Boys 001 00:14:39.90
0589 ZACHARY RYAN DEVARAJ ACS (Independent)I C Boys 002 00:15:09.83
0425 SHERWIN YEO JUN KANG Catholic High C Boys 003 00:15:17.99
0639 Marc Amiruddin Nabill B A M Singapore Sports School C Boys 004 00:15:26.01
0693 LEONG JIA JUIN BENJAMIN Raffles Institution C Boys 005 00:15:37.50
0426 DARREN ANG MENG HWEE Catholic High C Boys 006 00:15:42.51
0640 Bryan Ashwin Singapore Sports School C Boys 007 00:15:47.16
0635 Ivan Tan Qing Yu Singapore Sports School C Boys 008 00:15:49.80
0593 JAMES IAU NAN HOONG ACS (Independent)I C Boys 009 00:15:51.12
0594 SEAN LIM YI FANG ACS (Independent)I C Boys 010 00:15:54.10
0565 Hieng Pheak Kdey Victoria Sec C Boys 011 00:15:59.30
0424 LOH ZHEN YAO GAVIN Catholic High C Boys 012 00:16:00.09
0605 CHIN JOO ERN Hwa Chong Inst (High) C Boys 013 00:16:00.23
0621 LOH EE CHANG Unity Sec C Boys 014 00:16:02.15
0638 Wee Jian An Josiah Singapore Sports School C Boys 015 00:16:02.54
0570 Morris Leo Geoffrey Westerhout Victoria Sec C Boys 016 00:16:03.19
0636 Chua Teng Kiat Singapore Sports School C Boys 017 00:16:17.70
0694 WONG ZHIXIN NATHANEAL Raffles Institution C Boys 018 00:16:22.85
0579 SEOW CHEN JIAT DENIS St Joseph Institution C Boys 019 00:16:25.72
0523 Ong Wei Long Yishun Town Sec C Boys 020 00:16:28.04
0569 Ng Teck Boon Gavin Victoria Sec C Boys 021 00:16:29.82
0427 LAW ZER WEI JOSHUA Catholic High C Boys 022 00:16:30.41
0608 ANDREW SUNG WEI YANG Hwa Chong Inst (High) C Boys 023 00:16:38.03
0428 WEE CHENG HAO RYAN Catholic High C Boys 024 00:16:40.21
0739 LIM TEE YONG Ahmad Ibrahim Sec C Boys 025 00:16:42.26
0590 CHAN U-CHEN JONATHAN ACS (Independent)I C Boys 026 00:16:44.31
0459 Joshua Chan Hui Qiang Maris Stella High C Boys 027 00:16:46.99
0741 FUNG TSZ PING Ahmad Ibrahim Sec C Boys 028 00:16:47.01
0456 Chua Ming Ze Lester Maris Stella High C Boys 029 00:16:48.23
0613 DARRION KOH WEI JIE Bukit View Sec C Boys 030 00:16:51.87
0453 LIEW JIAN BIN Nan Hua High C Boys 031 00:16:51.97
0742 LIM ZHI CHING GARY Ahmad Ibrahim Sec C Boys 032 00:16:52.09
0596 TEH JING LONG ACS (Independent)I C Boys 033 00:16:52.50
0494 See Ming Hong River Valley High C Boys 034 00:16:54.26
0567 Chua Jaan-E Merritt Victoria Sec C Boys 035 00:16:56.28
0696 LUM DONG YEE Raffles Institution C Boys 036 00:16:58.02
0457 Teng Wee Loong Joel Maris Stella High C Boys 037 00:16:58.63
0430 TAN HAN QIN JOEL Catholic High C Boys 038 00:17:01.88
0722 M. ASRAF BIN ATAN Ngee Ann Sec C Boys 039 00:17:04.50
0740 CHRISTO PAUL NADUVELY Ahmad Ibrahim Sec C Boys 040 00:17:04.57
0607 YEO YEE PENG JOSHUA Hwa Chong Inst (High) C Boys 041 00:17:07.60
0697 MUHAMMAD SYAMIR MUZZAMIL S/O JAMALUDEEN Raffles Institution C Boys 042 00:17:08.77
0519 Ooi Kaiyang Yishun Town Sec C Boys 043 00:17:11.05
0744 JARRON LOH JIA REN Ahmad Ibrahim Sec C Boys 044 00:17:11.60
0738 DARREN CHAN WEI XUAN Loyang Sec C Boys 045 00:17:15.53
0568 Yong Ren Wei Bryan Victoria Sec C Boys 046 00:17:16.54
0591 JOEL WANG PINWEN ACS (Independent)I C Boys 047 00:17:17.81
0548 OH KHOON SENG Anglican High C Boys 048 00:17:21.69
0611 SEOH JUNMING SEAN Hwa Chong Inst (High) C Boys 049 00:17:24.36
0483 Goh Bing Qi Fairfield Methodist Sec C Boys 050 00:17:26.00
0610 SAMUEL WONG WEN JUN Hwa Chong Inst (High) C Boys 051 00:17:26.20
0495 Tang Ying Wai River Valley High C Boys 052 00:17:29.29
0451 LIM HONG YU Nan Hua High C Boys 053 00:17:29.69
0695 CHENG LU Raffles Institution C Boys 054 00:17:30.07
0482 Goh Bing Da Fairfield Methodist Sec C Boys 055 00:17:30.40
0496 Chua Song Xing River Valley High C Boys 056 00:17:31.81
0454 CHUA YING ZHI Nan Hua High C Boys 057 00:17:34.91
0737 PEK SER HAO JASON Loyang Sec C Boys 058 00:17:38.35
0648 LEE WEI XIANG Nan Chiau High C Boys 059 00:17:39.47
0573 JERRY LIM YUE ZHONG St Joseph Institution C Boys 060 00:17:40.35
0493 Lim Jia Jin River Valley High C Boys 061 00:17:40.59
0700 Mohammad Azhar Bin Khidzer Commonwealth Sec C Boys 062 00:17:43.11
0743 KEK JUN XIAN Ahmad Ibrahim Sec C Boys 063 00:17:44.21
0716 Joel-David Wong Jun Jie Broadrick Sec C Boys 064 00:17:44.42
0440 GOH JIN LONG SAMUEL Jurong Sec C Boys 065 00:17:46.21
0444 ABLOY KOH XIAO JIE Jurong Sec C Boys 066 00:17:47.15
0545 Goh Jie Xiang Hillgrove Sec C Boys 067 00:17:52.95
0522 Ernest Tan Xun Yu Yishun Town Sec C Boys 068 00:17:55.26
0441 TAN JIN MING Jurong Sec C Boys 069 00:17:58.21
0497 Koh Wen Hui Wesley River Valley High C Boys 070 00:17:59.88
0574 VIKRAM TIAKARAJAH St Joseph Institution C Boys 071 00:18:01.68
0598 MOHAMMAD FAZIL B YAHYA Northland Sec. Sch C Boys 072 00:18:03.05
0609 NG JUN DA Hwa Chong Inst (High) C Boys 073 00:18:04.14
0665 MOSES NG XIANG ZHU Macpherson Sec C Boys 074 00:18:05.23
0566 Santosh Magar Victoria Sec C Boys 075 00:18:06.85
0524 Dickson Tan Wei Di Yishun Town Sec C Boys 076 00:18:15.33
0508 Muhammed Saifullah B J Evergreen Sec C Boys 077 00:18:15.67
0506 Yee Ming Chong Evergreen Sec C Boys 078 00:18:15.86
0581 NAVINDRAN S/O JAISHANKAR Woodlands Sec C Boys 079 00:18:16.09
0583 INIYAN DON BOSCO A/L V KRISHNA Woodlands Sec C Boys 080 00:18:16.57
0443 KENNETH LEONG JUN JIE Jurong Sec C Boys 081 00:18:18.58
0500 RYLEY CHIA JIN KAI North Vista Sec C Boys 082 00:18:19.46
0473 MIKAIL PERERA B RAIHAN Bendemeer Sec C Boys 083 00:18:20.15
0539 CLEMENT TAN DING FEI Peirce Sec C Boys 084 00:18:20.63
0701 Chua Zhi Han Commonwealth Sec C Boys 085 00:18:26.12
0692 ANG CHEN XIANG Raffles Institution C Boys 086 00:18:27.31
0533 ACE TIONG CHIEW JIAN Peirce Sec C Boys 087 00:18:27.42
0460 Tan Wen Da Maris Stella High C Boys 088 00:18:28.43
0666 SHANKAR DHARAN SURESH Macpherson Sec C Boys 089 00:18:29.83
0576 LIEW JIN YAO St Joseph Institution C Boys 090 00:18:30.96
0704 Kong Zhen Yong Commonwealth Sec C Boys 091 00:18:35.29
0404 NURSHAHFIQ B ABDUL MALIK Chankat Changi Sec C Boys 092 00:18:35.60
0405 AHMAD ADLI B AHMAD AZALI Chankat Changi Sec C Boys 093 00:18:36.82
0481 Chua Heng Quan Fairfield Methodist Sec C Boys 094 00:18:38.97
0450 TSHIN QI ZHOU Nan Hua High C Boys 095 00:18:39.66
0703 Jeff Koh Yong Zhi Commonwealth Sec C Boys 096 00:18:40.53
0622 LIM RYAN Unity Sec C Boys 097 00:18:45.85
0725 LEONARD LYE CHENG TONG Ngee Ann Sec C Boys 098 00:18:46.02
0538 GOH ZHE WEN Peirce Sec C Boys 099 00:18:46.37
0736 ANDERS CHAN RUI MIN Loyang Sec C Boys 100 00:18:47.05
0515 Muhamad Hadri Chong Boon Sec C Boys 101 00:18:49.45
0752 Huzaifah Bin Abdul Aziz Siglap Sec C Boys 102 00:18:50.32
0445 KOH YONG KAI Jurong Sec C Boys 103 00:18:50.35
0415 Muhammad Sadiq Bin Juraimi Boon Lay Sec C Boys 104 00:18:50.78
0475 Wilburn Lee Hong Jia Holy Innocents High C Boys 105 00:18:50.86
0751 Md Uweis Amirulbah Siglap Sec C Boys 106 00:18:51.53
0409 MUHAMMAD REYHAN AMIERUL B A H Chankat Changi Sec C Boys 107 00:18:53.61
0416 Mogan s/o Murugan Boon Lay Sec C Boys 108 00:18:54.59
0563 KOK HUA JIAN Ang Mo Kio Sec C Boys 109 00:18:57.44
0669 NG ZHENG HAN Macpherson Sec C Boys 110 00:18:58.52
0418 BENJAMIN TAN Anderson Sec C Boys 111 00:19:03.04
0421 SHAWN LOW Anderson Sec C Boys 112 00:19:03.46
0645 SEAH CHIN ANN Nan Chiau High C Boys 113 00:19:05.71
0578 MUHAMMAD ISA ZAIN B HAJI SAZ St Joseph Institution C Boys 114 00:19:06.72
0471 VIKRAM Bendemeer Sec C Boys 115 00:19:08.54
0753 Ahmad Khidhir Anuar Siglap Sec C Boys 116 00:19:10.57
0726 HAN ZHONG KWANG Ngee Ann Sec C Boys 117 00:19:11.59
0599 MUHAMMAD MAZRI B MOHAMED DALI Northland Sec. Sch C Boys 118 00:19:11.78
0408 ALIFF SUFIYAN B ISKANDAR Chankat Changi Sec C Boys 119 00:19:13.13
0464 HO YUAN REN JUSTIN Swiss Cottage Sec C Boys 120 00:19:13.94
0685 TONG HON KEI Bukit Batok Sec C Boys 121 00:19:18.80
0679 MUHAMMAD NABIL B BOHARI Bukit Batok Sec C Boys 122 00:19:20.63
0527 Ian Goh St Patricks C Boys 123 00:19:21.61
0557 MARCUS CHOW KA-WING Ang Mo Kio Sec C Boys 124 00:19:22.51
0749 RAHIMAN Chua Chu Kang Sec C Boys 125 00:19:24.24
0678 Yong Chun Yee Hua Yi Sec C Boys 126 00:19:25.31
0525 Macarios Darren Thomas St Patricks C Boys 127 00:19:25.67
0466 WONG JIA LE CALEB Swiss Cottage Sec C Boys 128 00:19:26.16
0727 GERALD CHONG HAN GE Ngee Ann Sec C Boys 129 00:19:26.95
0542 Tommy Cheong Kwok Wen Hillgrove Sec C Boys 130 00:19:27.51
0558 LIM YI XIAN Ang Mo Kio Sec C Boys 131 00:19:27.56
0718 Munkhtulga Gankhuyag Broadrick Sec C Boys 132 00:19:33.77
0674 Sarhan Bin Basiron Hua Yi Sec C Boys 133 00:19:35.71
0748 SHI HAO Chua Chu Kang Sec C Boys 134 00:19:35.85
0477 Kenneth Lim Holy Innocents High C Boys 135 00:19:36.44
0655 ERNEST LOW ZHIWEI Fuchun Sec C Boys 136 00:19:36.82
0470 CHUA YONG LIANG Bendemeer Sec C Boys 137 00:19:38.77
0480 Au Ming Keat Fairfield Methodist Sec C Boys 138 00:19:45.31
0442 RYAN POON YUNG CHIEH Jurong Sec C Boys 139 00:19:45.69
0733 MUHD FAWWAZ BIN ANUAR Northbrooks Sec C Boys 140 00:19:46.32
0465 MOHAMAD IRFAN B NIZAMUDIN Swiss Cottage Sec C Boys 141 00:19:47.26
0734 KENNETH TAY Loyang Sec C Boys 142 00:19:49.71
0507 Tng Yong Teck Evergreen Sec C Boys 143 00:19:50.36
0510 Tan Yee Herng Evergreen Sec C Boys 144 00:19:50.82
0708 Tan Yi An North View Sec C Boys 145 00:19:51.35
0732 MUHD FAIROZ BACHA B M S Northbrooks Sec C Boys 146 00:19:55.44
0706 Yeo Jun Hian Commonwealth Sec C Boys 147 00:19:56.46
0585 ONG ZHEN GUANG Woodlands Sec C Boys 148 00:19:58.24
0505 BRYAN CHENG CHAN HENG North Vista Sec C Boys 149 00:20:03.27
0615 BRIAN LIM ZHE HUI Bukit View Sec C Boys 150 00:20:03.80
0754 Abdul Khaliq B. Idris Siglap Sec C Boys 151 00:20:04.75
0730 TERRANCE TAN JUN HIONG Northbrooks Sec C Boys 152 00:20:05.59
0534 TAY CHER SING PASCAL Peirce Sec C Boys 153 00:20:06.71
0719 Ro Dong Min Broadrick Sec C Boys 154 00:20:06.72
0488 KWEK YEW CHYE Canberra Sec C Boys 155 00:20:07.34
0582 P UDAIYA SHAKTI Woodlands Sec C Boys 156 00:20:09.98
0401 NUR AMIRUL B. SAPARUAN Westwood Sec C Boys 157 00:20:11.54
0647 CHEOW TIAN CONG Nan Chiau High C Boys 158 00:20:14.82
0657 MUHD FIRDAUS B SANIB Queensway Sec C Boys 159 00:20:16.10
0560 ANG JUN HAO Ang Mo Kio Sec C Boys 160 00:20:16.25
0724 JOHANAN TAN Ngee Ann Sec C Boys 161 00:20:17.39
0687 Koh Zhi Rong Beatty Sec C Boys 162 00:20:18.36
0487 JEFFREY ANG WEI HAO Canberra Sec C Boys 163 00:20:20.07
0624 SAMUEL ANG SHI YUAN Unity Sec C Boys 164 00:20:20.36
0681 SUTHEV S/O SIVAJI Bukit Batok Sec C Boys 165 00:20:23.25
0575 MEIYAPPAN KARTHIK St Joseph Institution C Boys 166 00:20:26.02
0467 CHAM SOON KIAT JOSEPH Swiss Cottage Sec C Boys 167 00:20:27.45
0663 MUHD ASHIQ B AMRAN Queensway Sec C Boys 168 00:20:29.06
0547 Gan Wei Shenn Hillgrove Sec C Boys 169 00:20:29.84
0682 LIM HONG JIE Bukit Batok Sec C Boys 170 00:20:30.40
0600 WILLEM JOHAN HAM Northland Sec. Sch C Boys 171 00:20:30.59
0518 MOHAMAD HAIKAL B MOHAMAD R Chong Boon Sec C Boys 172 00:20:32.12
0684 YU QI HAO Bukit Batok Sec C Boys 173 00:20:32.18
0512 Mohd. Syafiq Bin Jefrey Evergreen Sec C Boys 174 00:20:37.30
0476 Damian Heng Kai Min Holy Innocents High C Boys 175 00:20:39.45
0705 Fu Zixiang Commonwealth Sec C Boys 176 00:20:43.60
0514 Schoni Dinesh Chong Boon Sec C Boys 177 00:20:48.99
0623 NG BING JUN MARK Unity Sec C Boys 178 00:20:50.28
0564 HOCK KER YUEN Ang Mo Kio Sec C Boys 179 00:20:50.42
0643 WONG WEIJUN Nan Chiau High C Boys 180 00:20:54.12
0517 Edmund Toh Chong Boon Sec C Boys 181 00:20:56.05
0462 Tan Chuan Hao Maris Stella High C Boys 182 00:20:57.80
0458 Joel Yip Zhao Ming Maris Stella High C Boys 183 00:20:58.00
0672 ANDREW SUSANTO Macpherson Sec C Boys 184 00:21:00.01
0614 ADRIAN CHEW QIAN ERN Bukit View Sec C Boys 185 00:21:00.93
0601 SYAZWAN B MOHD ZAHID ABDAT Northland Sec. Sch C Boys 186 00:21:01.31
0526 Luke Pereira St Patricks C Boys 187 00:21:02.48
0653 TAN YAO QUN Fuchun Sec C Boys 188 00:21:07.76
0492 Benjamin Lee Wei Ming River Valley High C Boys 189 00:21:07.99
0484 AU WEI MING Canberra Sec C Boys 190 00:21:08.24
0755 Md Asshiddiq B Wahid Siglap Sec C Boys 191 00:21:08.70
0714 Lee Syimir B Muhammad R L North View Sec C Boys 192 00:21:10.20
0680 RIDZWAN ZULKARNAEN B ROZ Bukit Batok Sec C Boys 193 00:21:11.22
0472 FUN HAO WEN Bendemeer Sec C Boys 194 00:21:11.55
0486 DARRYL NG JUN WEI Canberra Sec C Boys 195 00:21:12.08
0543 Leonard Ong Chee Yong Hillgrove Sec C Boys 196 00:21:12.97
0536 KIEW YU HENG Peirce Sec C Boys 197 00:21:14.02
0710 Chooi Hon Chern Aloysious North View Sec C Boys 198 00:21:15.83
0529 Jonathan Tan St Patricks C Boys 199 00:21:16.35
0474 Tay Wei Sheng Holy Innocents High C Boys 200 00:21:19.04
0530 Nicholas Tamin St Patricks C Boys 201 00:21:20.79
0532 Sherman Tan St Patricks C Boys 202 00:21:21.27
0616 SHIVAGANESH DURAIRAJ Bukit View Sec C Boys 203 00:21:22.70
0498 HAN BO TAI North Vista Sec C Boys 204 00:21:23.06
0735 DOUGLAS LAVIGNE Loyang Sec C Boys 205 00:21:23.40
0717 Toh Kian Yong Broadrick Sec C Boys 206 00:21:23.43
0562 NICHOLAS WEE JIE MING Ang Mo Kio Sec C Boys 207 00:21:28.43
0422 LARRY KHOO Anderson Sec C Boys 208 00:21:28:56
0402 LEON TJANG WEI HAO Westwood Sec C Boys 209 00:21:29.29
0419 ONG CHING KANG Anderson Sec C Boys 210 00:21:30.33
0552 Sujan Chongbang Limbu NorthLight Sec C Boys 211 00:21:30.42
0537 ASHER LEE YAN KUAN Peirce Sec C Boys 212 00:21:31.44
0626 MOHAMED FARID B MOHAMED ALIAS Unity Sec C Boys 213 00:21:33.16
0731 HASAN ASYARI BIN SELAMAT Northbrooks Sec C Boys 214 00:21:33.42
0410 VIKNESWARAN S/O THAYALAN Chankat Changi Sec C Boys 215 00:21:42.72
0646 LIM WEN BIN Nan Chiau High C Boys 216 00:21:47.79
0711 Toh Wei Feng North View Sec C Boys 217 00:21:50.46
0411 IZIAN IZFIAN B SALMAN Chankat Changi Sec C Boys 218 00:21:50.62
0709 Kenny Ng Kok Wei North View Sec C Boys 219 00:21:51.03
0420 ADAM Anderson Sec C Boys 220 00:21:55.06
0469 SOH HSIANG WEE Swiss Cottage Sec C Boys 221 00:21:55.59
0455 ONG DING HAO RYAN Nan Hua High C Boys 222 00:21:56.28
0544 Danny Ng Wei Jun Hillgrove Sec C Boys 223 00:21:57.48
0723 MUHD HAFIZ B AZRI Ngee Ann Sec C Boys 224 00:21:57.48
0713 Wong Zhi Wei North View Sec C Boys 225 00:22:01.33
0632 ASREN B JAREN Hougang Sec C Boys 226 00:22:03.21
0490 SIM ZONG YING DARREN Canberra Sec C Boys 227 00:22:03.92
0449 DEAN ONG DING KAI Nan Hua High C Boys 228 00:22:04.75
0651 LIM ZU AN Fuchun Sec C Boys 229 00:22:05.53
0625 RAVIN S/O TIRUMAL Unity Sec C Boys 230 00:22:06.37
0489 MUHAMMAD RIDHWAN B ABDUL R Canberra Sec C Boys 231 00:22:11.67
0520 Ong Jian Lin Yishun Town Sec C Boys 232 00:22:13.38
0750 RUI YI Chua Chu Kang Sec C Boys 233 00:22:19.89
0511 Ubaidah B Suhaimi Evergreen Sec C Boys 234 00:22:20.27
0516 Jerald Lim Ze Guaag Chong Boon Sec C Boys 235 00:22:29.68
0676 Koh Cheng Guan Hua Yi Sec C Boys 236 00:22:35.39
0757 TAN ZIHENG Anglican High C Boys 237 00:22:40.91
0503 SEAH WEI REN MILTON North Vista Sec C Boys 238 00:22:43.13
0661 HENRY CHEW RONG QIANG Queensway Sec C Boys 239 00:22:45.73
0667 G ESMOND ANIL Macpherson Sec C Boys 240 00:22:46.28
0650 SYED SALMAN ALI Fuchun Sec C Boys 241 00:22:53.41
0468 THAM ZHAN JIANG JARRET Swiss Cottage Sec C Boys 242 00:23:01.45
0729 ONG HUANG LIANG Northbrooks Sec C Boys 243 00:23:16.71
0400 AHMAD SYAFIQ B. SALIM Westwood Sec C Boys 244 00:23:29.03
0417 Mohammed Faizal B Pmas Boon Lay Sec C Boys 245 00:23:29.43
0588 MUHAMMAD NOOR RAAFIK B RUPAII Woodlands Sec C Boys 246 00:23:38.03
0673 Alvin Lim Huan Hao Hua Yi Sec C Boys 247 00:23:39.65
0403 AMIIR HAAMZAH B JEFREE Westwood Sec C Boys 248 00:23:51.77
0584 MOHAMED SYAFIQ B MOHAMED S Woodlands Sec C Boys 249 00:23:57.70
0504 ERNEST LOW QI EN North Vista Sec C Boys 250 00:23:59.90
0414 Teo Guo Hua Boon Lay Sec C Boys 251 00:24:26.21
0660 NG JUN LONG Queensway Sec C Boys 252 00:24:26.28
0546 Eugene Saw Hillgrove Sec C Boys 253 00:24:32.57
0642 TAN WEI HAO Nan Chiau High C Boys 254 00:24:38.14
0633 LIM CHUN WEE Hougang Sec C Boys 255 00:24:52.11
0747 SULAIMAN Chua Chu Kang Sec C Boys 256 00:24:54.06
0412 Han Kwok Hui Boon Lay Sec C Boys 257 00:24:57.94
0413 Loh Xiang You Boon Lay Sec C Boys 258 00:25:03.68
0501 TAN BING REN North Vista Sec C Boys 259 00:25:05.71
0553 Ng Pei Kun NorthLight Sec C Boys 260 00:25:24.99
0597 TAN CHIN KEONG Northland Sec. Sch C Boys 261 00:25:27.01
0617 SEAN TIMUERI LI WEI Bukit View Sec C Boys 262 00:25:37.73
0688 Jonathan Jebasingh Beatty Sec C Boys 263 00:25:44.68
0689 Gerard Lee Jian Yuan Beatty Sec C Boys 264 00:25:50.08
0631 MUHAMMAD ADEN MIKHAIL B ZAINAL Hougang Sec C Boys 265 00:25:59.52
0630 AHMAD NAUFAL B ABU BAKAR Hougang Sec C Boys 266 00:26:00.60
0603 HAMKA B AHJMAGIN Northland Sec. Sch C Boys 267 00:26:00.94
0551 Mohd Azman Yuzaini Bin Mohd R NorthLight Sec C Boys 268 00:26:18.06
0556 Nazri Bin Mohd NorthLight Sec C Boys 269 00:26:21.67
0550 Muhd Suhairy Bin Zurayni NorthLight Sec C Boys 270 00:26:26.12
0549 Noryazid Talip Bin Mohd Ridzuan NorthLight Sec C Boys 271 00:26:26.67
0691 Elvin Paul Beatty Sec C Boys 272 00:26:59.89
0675 Keith Yeo Shi Jie Hua Yi Sec C Boys 273 00:27:02.06
0690 Ronald Loh Yu Jet Beatty Sec C Boys 274 00:27:14.80
0652 LEMUEL WONG YONG EN Fuchun Sec C Boys 275 00:29:03.37
0656 RAKESH Fuchun Sec C Boys 276 00:31:48.33
0668 JAN KUEN ALCAN Macpherson Sec C Boys 277 00:34:54.53

C Girls Individual

Tag_ID Name School Division Position Timing
0032 RANJITHA D/O RAJA Anderson Sec C Girls 001 00:14:17.93
0190 Ee Wen Rei Charisse Singapore Sports School C Girls 002 00:14:24.93
0125 Li Ying Si Winsy St Nicholas Girls C Girls 003 00:14:26.38
0278 Roshini Piragasam Crescent Girls C Girls 004 00:14:36.10
0136 HO MIN DEBBIE Cedar Girls Sec C Girls 005 00:14:44.01
0045 CHUA WAN PING Jurong Sec C Girls 006 00:14:47.47
0097 Soh Rui Min Romaine Methodist Girls C Girls 007 00:14:51.07
0189 Wendy Enn Singapore Sports School C Girls 008 00:14:57.40
0090 Chua Kah Kah River Valley High C Girls 009 00:15:01.42
0138 LAU SING HEE HANNAH Cedar Girls Sec C Girls 010 00:15:06.60
0133 POON JIA XIN CLARA Cedar Girls Sec C Girls 011 00:15:19.06
0206 SAMANTHA SONIA PEREIRA Katong Convent C Girls 012 00:15:29.57
0071 ESTHER MEI AMBROSE Paya Lebar Methodist Girls C Girls 013 00:15:34.75
0140 KWEE YINING Cedar Girls Sec C Girls 014 00:15:38.09
0127 Tan Li-Wen Elaine St Nicholas Girls C Girls 015 00:15:38.22
0024 S. Roobini CHIJ Sec (Toa Payoh) C Girls 016 00:15:40.72
0193 Nur Hamizah Singapore Sports School C Girls 017 00:15:48.27
0098 Janine Quek ZiXuan Methodist Girls C Girls 018 00:15:48.52
0137 CHAN XIAO YUN CHLOE Cedar Girls Sec C Girls 019 00:15:48.89
0091 Zhang Yeyi Kelly River Valley High C Girls 020 00:15:51.16
0207 WONG YING JOLEEN Katong Convent C Girls 021 00:15:57.18
0092 Lydia Shu Huang Yi River Valley High C Girls 022 00:15:57.78
0099 Izati Bte Abu Hashim Methodist Girls C Girls 023 00:15:58.10
0094 Joanne Chew Chi Ching River Valley High C Girls 024 00:16:02.06
0192 Wong Li Jia Singapore Sports School C Girls 025 00:16:03.05
0131 Chan Ying Ying St Nicholas Girls C Girls 026 00:16:04.23
0078 Jeanette Tan Rui Si Fairfield Methodist Sec C Girls 027 00:16:09.91
0084 ONG XIN YI BRYNA Canberra Sec C Girls 028 00:16:11.58
0077 Wong Xin Min Evangeline Fairfield Methodist Sec C Girls 029 00:16:22.52
0191 Loke Jia Xuan Singapore Sports School C Girls 030 00:16:24.63
0058 ALICIA KHO EN NING Nan Hua High C Girls 031 00:16:25.15
0019 T. Kirthikaa CHIJ Sec (Toa Payoh) C Girls 032 00:16:30.48
0100 Rinna Lee Shing Ern Methodist Girls C Girls 033 00:16:30.94
0277 Sim Yi Shien Crescent Girls C Girls 034 00:16:31.10
0093 Hee Yu Ning River Valley High C Girls 035 00:16:33.49
0164 Selene Say Huiyi Raffles Girls C Girls 036 00:16:40.80
0165 Tan Sher Meen Raffles Girls C Girls 037 00:16:45.09
0020 Katleen Lim CHIJ Sec (Toa Payoh) C Girls 038 00:16:46.57
0208 HILARY TAN MYEN Katong Convent C Girls 039 00:16:49.15
0076 SERENE TEO SHINING Paya Lebar Methodist Girls C Girls 040 00:16:52.75
0168 Tan Wan Xin Raffles Girls C Girls 041 00:16:53.58
0075 HO ZI YUN DAYNA Paya Lebar Methodist Girls C Girls 042 00:16:56.57
0134 HO YEE TIN THEODORA Cedar Girls Sec C Girls 043 00:16:59.94
0103 Isabel Lim Pin Xiu Methodist Girls C Girls 044 00:17:00.94
0101 Sharonrose Tan Lee Anne Methodist Girls C Girls 045 00:17:01.26
0021 Dionne Hwang CHIJ Sec (Toa Payoh) C Girls 046 00:17:07.76
0079 Tricia Goh Shun Hsian Fairfield Methodist Sec C Girls 047 00:17:13.91
0279 Francisco Andrea Mae Crescent Girls C Girls 048 00:17:14.82
0118 Leow Wei Li Yishun Town Sec C Girls 049 00:17:17.22
0119 Natassja Su Zhen Gill Yishun Town Sec C Girls 050 00:17:18.39
0149 HAN JIA MIN Ang Mo Kio Sec C Girls 051 00:17:18.99
0085 QUEK MEI ZI Canberra Sec C Girls 052 00:17:20.04
0169 Sheryl Chng Shin Yee Raffles Girls C Girls 053 00:17:21.52
0121 Georgina Ng Hillgrove Sec C Girls 054 00:17:21.99
0253 YEE KAI YING Ngee Ann Sec C Girls 055 00:17:23.82
0150 TOH WANG LING Ang Mo Kio Sec C Girls 056 00:17:27.87
0242 Nur Athirah Bte Ahmad Desuki North View Sec C Girls 057 00:17:33.30
0171 WANNELENAH BTE MOHD ALVAREZ S Northland Sec. Sch C Girls 058 00:17:34.57
0046 NIKKI PEARL CHAN YUN LING Jurong Sec C Girls 059 00:17:37.18
0210 CLARA NG JIN WEN Katong Convent C Girls 060 00:17:40.05
0271 JEAH SEAH Ahmad Ibrahim Sec C Girls 061 00:17:42.86
0152 SEET MIN YI Ang Mo Kio Sec C Girls 062 00:17:44.92
0005 CHEAH WEIYUN Westwood Sec C Girls 063 00:17:46.23
0266 EUNICE CHAN JIA HUI Ahmad Ibrahim Sec C Girls 064 00:17:48.19
0089 Leung Sin Yung River Valley High C Girls 065 00:17:48.80
0126 Ng Song Hui Ruth St Nicholas Girls C Girls 066 00:17:49.03
0269 TAN JIA LIN Ahmad Ibrahim Sec C Girls 067 00:17:55.56
0196 TAN HUI YIN Nan Chiau High C Girls 068 00:17:59.10
0060 TAN XUAN EN Swiss Cottage Sec C Girls 069 00:17:59.66
0059 GAN LI XING Swiss Cottage Sec C Girls 070 00:17:59.83
0067 LEE YU XIN DAWN Bendemeer Sec C Girls 071 00:18:01.20
0074 NEO LI XIAN Paya Lebar Methodist Girls C Girls 072 00:18:01.67
0258 FOO KIM GEE JAMIE Northbrooks Sec C Girls 073 00:18:02.09
0122 Dianatashya Bte Abdul Ghani Hillgrove Sec C Girls 074 00:18:02.47
0080 Koh Shi Min Fairfield Methodist Sec C Girls 075 00:18:03.29
0023 Nur Atiqah Budiman CHIJ Sec (Toa Payoh) C Girls 076 00:18:04.81
0073 FRANCINE SEAH Paya Lebar Methodist Girls C Girls 077 00:18:07.48
0188 CHERN YUAN YIING Hougang Sec C Girls 078 00:18:10.40
0213 FADZLYNN BTE MOHAMAD FADZULLY Katong Convent C Girls 079 00:18:12.78
0120 Jodie Tang Wei Ting Yishun Town Sec C Girls 080 00:18:12.85
0009 SRI NOORFARRINI BTE ZAINUDDIN Chankat Changi Sec C Girls 081 00:18:13.00
0007 SHARIFAH MAHANI BTE SYED H A Chankat Changi Sec C Girls 082 00:18:14.02
0195 LIM JIA HUEY ALICIA Nan Chiau High C Girls 083 00:18:14.86
0233 CHARMAINE CHONG LI SHAN Bukit Batok Sec C Girls 084 00:18:17.83
0072 LEE JING TING Paya Lebar Methodist Girls C Girls 085 00:18:21.14
0197 LIM XIN YI Nan Chiau High C Girls 086 00:18:25.76
0194 RACHEL GOH JIA MIN Nan Chiau High C Girls 087 00:18:26.12
0066 MARISSA SNG RUI-HE Bendemeer Sec C Girls 088 00:18:26.24
0117 Lim Siyu Yishun Town Sec C Girls 089 00:18:31.04
0274 T Nivethitha Crescent Girls C Girls 090 00:18:32.59
0256 ISABEL TAN HUI LING Ngee Ann Sec C Girls 091 00:18:38.16
0275 Ethel Ng Weilin Crescent Girls C Girls 092 00:18:38.70
0106 MARSYAH BTE AHMAD SHARIF North Vista Sec C Girls 093 00:18:40.85
0124 Siti Nuurainy Bte Abdul Kassim Hillgrove Sec C Girls 094 00:18:40.88
0177 NUR FIRZANAH BTE KAMSANI Unity Sec C Girls 095 00:18:42.40
0110 Nur Nazrah Bte Osman Evergreen Sec C Girls 096 00:18:42.61
0144 Siti Nurhaida Bte Kamsiran NorthLight Sec C Girls 097 00:18:45.14
0086 TAN YEE KHIM Canberra Sec C Girls 098 00:18:46.54
0001 TEH JIEXIN Westwood Sec C Girls 099 00:18:51.73
0209 NURSYAFIQAH BTE SAWAL Katong Convent C Girls 100 00:18:53.22
0231 NASYITAH BTE ASWEN Bukit Batok Sec C Girls 101 00:18:53.80
0254 NUR RASYIDAH TEO Ngee Ann Sec C Girls 102 00:18:54.90
0154 LIM SHI HUI VALERIE Ang Mo Kio Sec C Girls 103 00:18:55.35
0128 Toh Shi Ting St Nicholas Girls C Girls 104 00:18:57.69
0052 TAN LAY SIEW Nan Hua High C Girls 105 00:18:59.53
0176 NORASHIKIN BTE KHAMIS Unity Sec C Girls 106 00:19:00.90
0014 Charmaine Lee Zhi Ning NUS High C Girls 107 00:19:01.51
0068 MONIKA YEO GUI JUAN Bendemeer Sec C Girls 108 00:19:05.40
0022 Hana Bte Nasiman CHIJ Sec (Toa Payoh) C Girls 109 00:19:09.91
0048 NG JIA HUI Jurong Sec C Girls 110 00:19:10.37
0061 TEY XUE YI Swiss Cottage Sec C Girls 111 00:19:11.22
0224 SEE WEN CHIN Macpherson Sec C Girls 112 00:19:14.30
0047 TAN YI YING Jurong Sec C Girls 113 00:19:17.01
0270 AUDREY TIAH WAN HIS Ahmad Ibrahim Sec C Girls 114 00:19:17.03
0006 FERRA FERDIANA BTE FERHAT Chankat Changi Sec C Girls 115 00:19:25.42
0237 TAN XIAO LEI Bukit Batok Sec C Girls 116 00:19:31.52
0240 Ruelia Nesaranjini D/O R R North View Sec C Girls 117 00:19:34.01
0002 SYLVIA TAN RUI XIAN Westwood Sec C Girls 118 00:19:37.16
0276 Lee Wan Tien Amanda Crescent Girls C Girls 119 00:19:38.90
0263 ELLE SARAFINA MUSTAKIM Loyang Sec C Girls 120 00:19:47.06
0088 TAN YING XIN VANESSA Canberra Sec C Girls 121 00:19:48.35
0055 LEE JIE WEI RACHEL Nan Hua High C Girls 122 00:19:50.79
0248 Melissa Lee Broadrick Sec C Girls 123 00:19:51.10
0008 MELISSA MAYANGSARI Chankat Changi Sec C Girls 124 00:19:51.94
0111 Amal Lina Bte Abdul Rahim Evergreen Sec C Girls 125 00:19:53.87
0035 PEARLEEN YAP Anderson Sec C Girls 126 00:19:53.93
0249 Ng Danqi Broadrick Sec C Girls 127 00:19:54.48
0004 CLARA CHEONG YU ZHEN Westwood Sec C Girls 128 00:19:57.61
0016 Lim Jia Min NUS High C Girls 129 00:20:01.30
0151 SNG QI HUAN Ang Mo Kio Sec C Girls 130 00:20:02.67
0107 LOH MEI QIU North Vista Sec C Girls 131 00:20:02.73
0108 SIM JIA YUN FRASER North Vista Sec C Girls 132 00:20:02.90
0063 SU LANJIA Swiss Cottage Sec C Girls 133 00:20:10.21
0166 Stephanie Cai Ruixin Raffles Girls C Girls 134 00:20:13.89
0178 NEO KAH CHIN Unity Sec C Girls 135 00:20:13.92
0017 Cheng Shi Hui NUS High C Girls 136 00:20:16.46
0053 CHRISTINA ANG SUI KEE Nan Hua High C Girls 137 00:20:18.13
0065 TAN HUI QIN CRYSTAL Bendemeer Sec C Girls 138 00:20:19.31
0170 CHING SER LEE Northland Sec. Sch C Girls 139 00:20:20.75
0181 LIM CHU XUAN Unity Sec C Girls 140 00:20:22.14
0247 Zari Mehtab Victoria Khan Broadrick Sec C Girls 141 00:20:23.19
0105 WANG YING North Vista Sec C Girls 142 00:20:23.68
0232 NICOLINA KEE YINING Bukit Batok Sec C Girls 143 00:20:24.68
0252 Ng Jolin Broadrick Sec C Girls 144 00:20:25.39
0010 FITTIN SHAHIRAH BTE ZAKARIAH Chankat Changi Sec C Girls 145 00:20:25.42
0087 WONG JIT LING SHANICE Canberra Sec C Girls 146 00:20:26.93
0225 NUR ASMIRA HARYATI BTE AZMI Macpherson Sec C Girls 147 00:20:30.36
0174 SITI NUR ATIKAH BTE RAJAB Northland Sec. Sch C Girls 148 00:20:35.77
0049 CORRINA TAN LI YING Jurong Sec C Girls 149 00:20:36.05
0054 LOH HUI EN IRIS Nan Hua High C Girls 150 00:20:42.46
0062 KOK XIN RU Swiss Cottage Sec C Girls 151 00:20:43.33
0198 AUDREY THONG TING ZHI Fuchun Sec C Girls 152 00:20:44.03
0160 SAFIAH BTE GAZALI Woodlands Sec C Girls 153 00:20:45.48
0158 LOW QIU YU AMANDA Woodlands Sec C Girls 154 00:20:49.71
0243 Nurul Atikah Bte Hamzah North View Sec C Girls 155 00:20:54.33
0050 NUR HAZIMAH BTE ANUAR Jurong Sec C Girls 156 00:21:12.13
0226 Syaza Nasrin Bte Husen Hua Yi Sec C Girls 157 00:21:12.57
0273 MARLIANA BTE DAHLAN Ahmad Ibrahim Sec C Girls 158 00:21:15.46
0227 Nurul Huda Bte Mazlan Hua Yi Sec C Girls 159 00:21:15.59
0200 VAAHENI D/O SREENDRAN Fuchun Sec C Girls 160 00:21:17.82
0123 Esty Nurul Fatin Bte Azmi Hillgrove Sec C Girls 161 00:21:17.93
0235 SOONG WEN CHING RACHEL Bukit Batok Sec C Girls 162 00:21:20.94
0161 NURFAZIRAH BTE JOHARI Woodlands Sec C Girls 163 00:21:26.65
0257 NUR FARHANAH BTE JALALUDEEN Northbrooks Sec C Girls 164 00:21:27.78
0037 AUDREY LIM Anderson Sec C Girls 165 00:21:31.60
0260 EDITH CHOO JING YI Northbrooks Sec C Girls 166 00:21:33.27
0003 YE SHUTING Westwood Sec C Girls 167 00:21:35.25
0057 KONG SZE TING JESLYNN Nan Hua High C Girls 168 00:21:37.23
0180 NEO SHI MIN RACHEL Unity Sec C Girls 169 00:21:40.10
0175 TOH XUE YAN Northland Sec. Sch C Girls 170 00:21:49.71
0244 Nur Nabilah Aqidah Bte Subtu North View Sec C Girls 171 00:21:50.76
0179 NURLIYANA BTE ABDUL RAHIM Unity Sec C Girls 172 00:21:54.62
0115 Phoon Jing Ying Evergreen Sec C Girls 173 00:21:54.79
0113 Nur Sabrina Tan Bte Abdul R T Evergreen Sec C Girls 174 00:22:01.71
0011 SITI SOLEHAH BTE ABDUL KADIR Chankat Changi Sec C Girls 175 00:22:02.02
0034 JANELLE SIEW Anderson Sec C Girls 176 00:22:04.60
0184 SOONG ZHUANG QING Hougang Sec C Girls 177 00:22:05.87
0234 NUR ASSHIDAH BTE JUMRI Bukit Batok Sec C Girls 178 00:22:09.77
0064 PENG KAIDI Swiss Cottage Sec C Girls 179 00:22:10.48
0070 CHIN JING TING LEONA Bendemeer Sec C Girls 180 00:22:12.46
0146 Ng Sherry NorthLight Sec C Girls 181 00:22:15.57
0255 NUR FITRI CHANG Ngee Ann Sec C Girls 182 00:22:27.54
0030 Nur Aisyah Bte Norizan Boon Lay Sec C Girls 183 00:22:33.71
0112 Zahidah Bte Zulkefli Evergreen Sec C Girls 184 00:22:34.28
0109 NUR SHAFIKA BTE SAFENDI SHAH North Vista Sec C Girls 185 00:22:45.65
0222 HANISAH BTE MOHAMED YUSOF Macpherson Sec C Girls 186 00:22:54.69
0156 SHAMILADEVI D/O GANESAN Woodlands Sec C Girls 187 00:22:57.30
0201 JULAINA BTE JAAFAR Fuchun Sec C Girls 188 00:22:57.34
0246 Nurul Artiqah Bte Ismail North View Sec C Girls 189 00:22:59.60
0205 LEE JIA HUI Fuchun Sec C Girls 190 00:23:01.56
0069 PIRIYADEVI D/O SUPRAMANIAM Bendemeer Sec C Girls 191 00:23:02.55
0264 TAN JING TING ISABELLA Loyang Sec C Girls 192 00:23:06.80
0265 NITAMIE Loyang Sec C Girls 193 00:23:08.21
0268 BERONICA MOHANAN Ahmad Ibrahim Sec C Girls 194 00:23:10.60
0282 GRACE Chua Chu Kang Sec C Girls 195 00:23:22.33
0261 SERI KARNINA BTE MOHAMED Z Northbrooks Sec C Girls 196 00:23:24.91
0083 NUR AZIELA BTE BORHAN Canberra Sec C Girls 197 00:23:24.97
0259 NURSYAHIDAH BTE AZMAN Northbrooks Sec C Girls 198 00:23:25.77
0281 KALAIVANI Chua Chu Kang Sec C Girls 199 00:23:28.95
0223 NOELLE CHIA MAN TENG Macpherson Sec C Girls 200 00:23:50.46
0142 Nur Shahirah Bte Hashim NorthLight Sec C Girls 201 00:23:54.05
0241 Neo Wei Ping North View Sec C Girls 202 00:24:00.58
0251 Chua Feng Ling Broadrick Sec C Girls 203 00:24:27.02
0250 Jasnita Nandan Broadrick Sec C Girls 204 00:24:29.14
0143 Fazillah Bte Zainal Abidin NorthLight Sec C Girls 205 00:24:46.52
0245 Dhurga D/O Retnam Lingasparan North View Sec C Girls 206 00:24:50.12
0172 JERMIANE TAY YAN TING Northland Sec. Sch C Girls 207 00:24:50.74
0147 Noor Rasiah Bte Samsudin NorthLight Sec C Girls 208 00:24:51.05
0028 Chan Jia Min Boon Lay Sec C Girls 209 00:25:03.59
0283 DAGNA Chua Chu Kang Sec C Girls 210 00:25:04.37
0199 NORIZAN BTE MUHD AS Fuchun Sec C Girls 211 00:25:10.39
0185 MICHELLE TEO XIN YI Hougang Sec C Girls 212 00:25:13.10
0183 LOW SI LING AGNES Hougang Sec C Girls 213 00:25:18.33
0280 ASHVINI Chua Chu Kang Sec C Girls 214 00:25:57.48
0157 ELFY SUSILLA BTE EFFANDI Woodlands Sec C Girls 215 00:26:07.49
0159 NAVITA D/O NADARAJAH Woodlands Sec C Girls 216 00:26:12.62
0229 Leow Pei Wen Amelia Hua Yi Sec C Girls 217 00:26:36.27
0187 YONG PEI LIN Hougang Sec C Girls 218 00:29:24.06
0230 T Divya Hua Yi Sec C Girls 219 00:29:24.38
0228 Nuruzzahra Bte Abdul Aziz Hua Yi Sec C Girls 220 00:29:25.48
0186 TAN XIANG YUE Hougang Sec C Girls 221 00:29:27.94
0027 Guo Siying Boon Lay Sec C Girls 222 00:29:31.07
0031 Sakinah Hanim Bte Ribuan Boon Lay Sec C Girls 223 00:29:31.51

468x15

Posted by Uncle Sha.
singapore athletics

Mailing List

  • Email:

    Name:

    Subscribe Unsubscribe
                                        

Singapore Sports

    200x90
  • About
Singapore Athletics is the oldest Singapore sports portal. We are established on 25th February 1999 and are run by volunteers. Get all your latest local sporting news, results, downloads and videos and photos at this blog ... more »

Help keep this site alive. Blog + file hosting can be expensive for me. Any amount is appreciated.
 
singapore athletics
Got an ad? Contact me for advertising rates »
singapore athletics
300x250
singapore athletics
  • Latest
 
singapore athletics

Interviews: Singapore | World »        
singapore athletics

singapore athletics
subscribe
Top of Page